Краща гра в серії – зявилися перші оцінки Devil May Cry 5

Король японських слешерів повернувся! І якщо у когось були сумніви з приводу виходить незабаром гри Devil May Cry 5, то західні критики зібралися розвіяти весь скепсис фанатів і майже в один голос називають DMC 5 «справжнім подарунком для шанувальників жанру». Ми ознайомилися з першими оглядами на Devil May Cry 5 і готові поділитися фінальними враженнями критиків про нової частини культової серії.

До поточного моменту найбільша кількість відгуків на Devil May Cry 5 вийшло для Xbox One версії гри, яка отримала середню оцінку в 88 балів. Вражаючий результат, якщо враховувати, що за оцінками слешерів поступається хіба що першою грою в серії, випущеної эклюзивно для Playstation 2 в 2001 році. Трохи нижче оцінки в Devil May Cry 5 у версії для Playstation 4 – 86 балів, і в теж час версія для ПК була прийнята з найбільшим захопленням – 91 бал, правда, всього лише на підставі 13 оглядів, тому не будемо здивовані, якщо в подальшому оцінка зрівняється з консольними версіями.

В цілому практично всі ігрові журналісти зійшлися на думці, що найсильніша сторони проекту – ефектна, варіативна бойова система і видовищні кат-сцени. До недоліків найчастіше іноді посередній дизайн рівнів, сюжет і третього іграбельного героя по імені Ві, т. до. його стиль ведення бою значно відрізняється від Неро і Данте, з-за чого трохи руйнується темп гри.

Короткі витяги з перших оглядів Devil May Cry 5:

Game Rant – 100

Починаючи приголомшливим візуальним виконанням і закінчуючи ефектною бойовою системою Devil May Cry 5 можна без жодних знижок назвати ідеальною грою в жанрі екшен. Розробники вкладають всю свою енергію на створення безупинних і захоплюючих битв, які перевіряють здібності гравців і змушують їх будувати складні серії комбо-атак, що в цілому створює відчуття гри з не просідає темпом протягом усього проходження. В Devil May Cry 5 немає жодного нудного моменту, тому ризикнемо сказати, що це напевно найкраща гра в серії.

IGN – 95

Відповісти на питання, яка краща гра в серії, стало набагато простіше з виходом Devil May Cry 5. Бойова система безперечно найкраща в серії, сюжет відмінно балансує між 3 персонажами і зберігають високу динаміку, пропонуючи щедрі заохочення за дослідження ігрового світу і, звичайно ж, величезна кількість відкритих челленджей, прийомів і виходить незабаром безкоштовне доповнення Bloody Palace гарантує, що у вас буде безліч приводів розпочати повторне проходження Devil May Cry 5. З поверненням, Данте і Неро.

Meristation – 90

Devil May Cry 5 одна з найбільш стильних і різноманітних ігор за останні роки в жанрі hack-n-slash. Повернення Данте ще не було настільки вражаючим і Неро продовжує відстоювати свої права на звання крутого і переконливого мисливця на демонів. До всього іншого, нова гра Capcom вийшла, мабуть, найкращою презентацією движка RE Engine.

GameSpace – 80

Devil May Cry 5 хороша гра і я всім серцем рекомендую її гравцям, які не байдужі до серіалу слешерів від Capcom. А ось тим, хто чекає чогось більшого, крім як ефектних битв протягом десяти годин, пропоную дочекатися розпродажі.

TrueGaming – 70

Коли Devil May Cry 5 робить щось правильно, він завжди натикався на інших ігрових аспектах. Хороша графіка і цікаві нововведення в геймплеї розбавляються слабким і цікавим сюжетом з повторюваним моментами, в підсумку залишають гравця з посередніми враженнями.

Devil May Cry 5 обзоры

CGMagazine – 60

Підхід розробників при створенні Devil May Cry 5 позбавлений будь-яких ризиків і це в той час, коли інші слешеры намагаються здивувати і досягти нових висот в жанрі.

Далеко не всі ігрові видання розхвалюють новий проект Capcom, але в одному можна бути впевненим, якщо вам по душі минулі частини серіалу і ви чекаєте першокласного нон-стоп екшену, то навряд чи пошкодуєте про покупку гри. Нагадаємо, що вихід Devil May Cry 5 відбудеться вже завтра – 8 березня.