Лайфхак по апгрейду radeon rx 5000 на нову серію-обміняй відеокарту безкоштовно у майнера

Купівля нової відеокарти в поточних реаліях вимагає великих грошових витрат, а іноді і деяких зусиль при пошуку відповідної моделі. Попит з боку майнер високий і щоб геймерам хоч щось дісталося, nvidia випустила оновлену лінійку geforce rtx 30 lhr. Це дещо змінило вектор інтересів майнер, тепер вони зацікавлені в radeon серії 6000, але ефективність цих відеокарт нижче.

Середньо бюджетні radeon 6000 серії в майнінг не краще старших представників серії 5000, навіть гірше. Наприклад, хешрейт і прибутковість rx 6700 xt нижче, ніж у rx 5700 xt. Для власників останньої це відкриває можливість зробити вигідний обмін, якщо вони зацікавлені в іграх, а не майнінг. Так учасник порталу reddit під псевдонімом dmgr14 поділився своїм досвідом і дав іншим відмінний лайфхак.

Користувачеві вдалося без доплати обміняти свою rx 5700 xt на rx 6700 xt у майнера, для якого відеокарта минулого покоління була більш вигідна. У коментарях інші користувачі відзначили, що таким же чином обміняли свої rx 5700/xt і навіть 5600 xt на нові аналоги, багато майнер охоче йдуть на таку угоду. З таким же успіхом можна продати відеокарту і купити нову в магазині, на це частина користувачів відзначає, що у майнер асортимент відеокарт може бути багатшим ніж в магазині.