Мобільна війна – Call of Duty: Mobile офіційно анонсована

Серія Call of Duty – рідкісний в ігровій індустрії франчайз зі світовою популярністю, який ще не встиг відвідати мобільні платформи. Недоглядом Activision на ринку смартфонів з успіхом користувалися китайські видавці, випускаючи низькопробні копії популярного шутера і заманюючи гравців співзвучними з Call of Duty назвами. Але все це в минулому, адже американський видавець офіційно анонсував Call of Duty: Mobile, який буде поширюватися по умовно-безкоштовної моделі, хизується якісною за мірками смартфонів графікою і не залишає шансів конкурентам.

Основна мета розробників при створенні Call Of Duty: Mobile – достовірно перенести на мобільні платформи ігровий досвід «великих» серії шутерів і надати кращу мультиплеєрну гру на смартфонах. У першу чергу варто сказати про графіком: движок Unity чудово справляється із завданням перенести знайомі шанувальникам серії карти (такі як Nuketown, Crash та багато інших) на смартфони, радуючи гідними спецефектами і текстурами оточення.

На даний момент заявлено тільки мультіплєєрний в трьох режимах: «дезматч», «вільна гра» і «командний дезматч» з усіма впізнаваними рисами серії, на зразок великого асортименту спорядження, розширена кастомізація зброї і система килстриков. Окремо варто відзначити, що у фіналі першого трейлера Call Of Duty: Mobile можна помітити кадри з королівської битви, тому у нас немає сумнівів, що режим «Затемнення» відвідає мобільну версію Call of Duty. В якості ще одного підтвердження варто відзначити, що розробники особливо горді просунутою фізикою пересування транспортних засобів.

Call of Duty: Mobile

Офіційний трейлер Call of Duty: Mobile

Дата виходу Call of Duty: Mobile на даний момент не повідомляється, але точно відомо, що гра відвідає смартфони на ОС Android і iOS. За розробку проекту відповідає китайська студія Timi і вже сьогодні всі бажаючі можуть зареєструвати аккаунт на офіційному сайті гри. А для любителів великих релізів в серії без знижок для мобільних платформ пропонуємо ознайомитися з .