Модуль Фотоальбоми v.0.07 для DataLife EngineБезкоштовний сторонній модуль створення фотоальбомів в системі DataLife Engine. Система буде пристосована до роботи з великим об’ємом графічної інформації та забезпечить Ваш сайт гідним відображенням самих різноманітних зображень. Користувачі Вашого сайту отримають справжнє задоволення від перегляду фотоальбомів, зможуть висловити думку про фотографіях, проголосувати за вподобане фото, відзначити друзів і знайомих. А установка модуля для Вас буде максимально комфортною та безпечною для Вашого сайту.

– Простота установки: залийте один файл на сайт і запустіть його.
– Нові технології виведення і зберігання інформації.
– Програмування в шаблонах, легка настройка мовних пакетів і їх перемикань.
– Мультикатегории або багаторазово вкладені альбоми, з налаштуваннями доступу.
– Центр управління модулем, панель управління для адміністраторів і модераторів.
– Позначки на фотографіях.
– Фреш-кешування інформаційних потоків, кешування запитів до бази даних.
– Додавання фотографій в многопользовательском режимі, додавання фотографій архівом.
– Безпечні пересилання даних, виконання операцій в нових вікнах.
– Нове ядро програми дозволяє максимально оптимізувати роботу системи.
– Системи рівнів доступу для груп користувачів.
– RSS імпортер: необмежену кількість інформерів фотографій, альбомів.
– Створення додаткових полів.
– Зберігання конфігураційних даних в базі даних.
– Система модераторів.
– Система легко перенастроюється в інші модулі, такі як дошка оголошень.
– Функції пошуку фотографій, мітки, рейтинг фотографій.
– Підтримка HightSlide та інших віджетів.
– Фотоефекти.

Розробка даної версії фотоальбому передбачає збільшення швидкості роботи фотоальбому, порівняно зі старими версіями модуля, швидкість роботи збільшилася в межах від 40 до 70 відсотків. Концепцією розробки так само було забезпечення модуля бездоганною системою безпеки. Докорінно було переглянуто ядро системи, застарілі функції та алгоритми були видалені, замінені новими більш швидкими і логічними. Розробки велися як ніколи довго, приблизно півроку зайняло написання модуля з нуля. Модуль докорінно змінився, зустрічайте наш новий модуль Data Life Engine Фотоальбоми «Трансформер»! Відчуйте контакт цивілізацій…

Деякі нововведення.

1. RSS експорт.

Дана функція дозволяє створювати необмежену кількість RSS-стрічок. Експортувати можна фотографії, списки альбомів і теги. Численні параметри допоможуть Вам створювати найрізноманітніші інформери. У даній версії інформери, у звичній формі для користувачів фотоальбомів, були повністю видалені, заміною інформерів є експорт даних за допомогою rss-стрічок. Схема проста, створивши стрічку, ви зможете вказувати адресу потоку Вашого фотоальбому в різноманітних системах імпорту даних.

2. Додаткові поля введення даних за додавання, редагування фотографій.

Тепер фотоальбоми можуть легко трансформуватися в інші модулі, наприклад, дошку оголошень, системи конкурсів тощо. Створити додаткове поле дуже легко, серед доступних типів полів – рядкові дані, довгий текст, файл, галочка, кнопки, списки та інше. Заповнені поля, виходячи із зазначених параметрів адміністратором, будуть ретельно перевірятися модулем, не допускаючи шкідливих вторгнень. Кожне нове створене додаткове поле, можливо, буде задати і для раніше доданих фотографій, хоча це зовсім не обов’язково. Додаткові дані можуть виводитися як в автоматичному режимі, так і в ручному (див. додаткові поля).

3. Багатовимірні фотоальбоми.

Одна з найбільш довгоочікуваних функцій модуля. У перших версіях були одномірні фотоальбоми, в середніх версіях були двовимірні фотоальбоми, тепер же, в новій версії фотоальбоми стають багатовимірними. Дана форма подання альбомів дуже зручна для розуміння і полегшує інтелектуальні завдання, що стоять перед користувачем, пошуку і перегляду фотографій. Кожному фотоальбому можливо встановити рівень допуску – небудь це все групи відразу, що полегшує роботу програми, або деякі групи. Приналежність фотографії до альбому тепер обов’язково, не можливо буде додати фотографії без вказівки альбому.

4. Система конфігурації модуля.

Всі найважливіші налаштування і конфігурації «Трансформера» тепер будуть зберігатися в його базі даних. Це значно збільшило швидкість роботи модуля, а так само упрочнило безпеку системи. Кожен пакет налаштувань може всіляко піддаватися адміністративним операціями. Видаляти єдиний активоване пакет налаштувань Ви не зможете. Налаштування можливо експортувати у файл, таким чином створювати бек-ап, і при необхідності відновлювати налаштування з файла в базу даних. У сьомій версії фотоальбомів Ви зможете практично безтурботно обмінюватися з вашими колегами параметрами своїх модулів «трансформерів». Приміром, Вам сподобаються фотоефекти фотографій, які Ви зустрінете на одному з сайтів інтернету, побудованих на системі Data Life Engine. Пакет параметрів модуля, при перегляді фотоальбому через мобільні браузери, буде автоматично вибиратися для мобільних пристроїв.

5. Система відмітки на фотографіях.

Зараз Ви запросто зможете відзначати Ваших друзів і близьких на фотографіях. Відзначати предмети і об’єкти, зазначати і підписувати, і багато іншого. Різні фотографії можуть бути підписані однаковими мітками, мітки можуть групувати фотографії.

6. Захист фотографій правами перегляду фотоальбомів.

Вказавши список груп, які зможуть переглядати альбоми, ви таким чином захищаєте свої фотографії. З допомогою даної функції і інших модулів, які дозволяють купувати групи, ви можете організувати платний перегляд фотографій. Захищаються від несанкціонованого перегляду, як оригінали фотографії, так і кешований прев’ю фотографій.

7. Сортування альбомів, фотографій.

Став доступний більш великий варіант сортування, як альбомів, так і фотографій. За зростанням або спаданням найрізноманітніших параметрів, за їх випадковому перемішуванню. Організуйте ваші фотографії так, що б їх перегляд користувачам було максимально зручний.

8. Кешування результатів запитів до бази даних.

Наслідком того, що функціонал модуля був сильно змінений, багато урізано, багато додано, змінилася структура фотоальбому, стало обов’язковою умовою розробки модуля – це кешування результатів запитів до бази даних. У новій версії запитів набагато більше, ніж у старої, але часу на запити витрачатися набагато менше, ніж, знову ж таки, в попередніх версіях модуля. Кешування результатів проводитися в статичні файли. Навантаження на базу даних була значно знижена.

9. Зменшення навантаження на ресурси сервера.

Введення великого кешування і відмова від системи створення прев’ю фотографій на льоту, використання швидких і прорахованих алгоритмів дозволило значно знизити навантаження на ресурси сервера.

10. Синхронна завантаження файлів прев’ю фотографій при їх додаванні.

Прев’ю фотографій більше не створюються на льоту. Тепер вони створюються при додаванні фотографії або завантажуються Вами, і змінюються лише в тому випадку, якщо модератор або адміністратор вирішить оновити прев’ю. Звідси випливає нове перевага фотоальбому, тепер він може обходитися крані малим розмірів оперативної пам’яті сервера, так як завантаження прищепив усуває програму від роботи з графікою зовсім.

11. Заміна системи Ajax на систему активних вікон.

У даній версії фотоальбому, було вирішено відмовитися від системи Ajax і замінити її системою активних вікон. Система активних вікон дозволяє більш безпечно передавати дані. Всі результати команд і запитів до модуля від користувача будуть виводитися в новому вікні.

12. Система додавання фотографій zip-архівом зазнала великих змін.

Ви, як і раніше, маєте можливість додавати фотографії zip-архівом, однак, зараз це більш безпечно і швидко. Вже після завантаження архів буде проаналізовано системою, буде виведена інформація про кількість можливо доданих фотографій, їх правильності архівації та інші дані. Продовживши процес додавання фотографій архівом, файли будуть распаковываться поступово, крок за крок, до тих пір, поки не буде витягнута остання фотографія, за умови, що файли фотографій не містять помилок і пройшли регламент перевірки. Кожен файл фотографії розпаковується по одному, а не скопом, як це було в попередніх версіях фотоальбому. Після розпакування фотографій, ви зможете вказати опису фотографій, альбоми, назви і теги, відзначити фотографії які слід додати. Додавання фотографій у систему так само проходить поступово.

13. Оновлено центр управління модулем.

14. Переглянута система модераторства.

Призначати модератора тепер стало неймовірно зручно, вказавши лише частина імені користувача або його користувальницький ід. Модератор має можливість повністю управляти підвладними йому альбомами і фотографіями, створювати нові альбоми. В інформації про користувача виводитися так само і інформація про альбомах, якими управляє користувач.

15 . Обмежений програмування в шаблонах.

Зараз шаблонів фотоальбому, можна використовувати умовні оператори. З допомогою даної функції можна легко задати умову відображення опису назви альбому, і тому подібного. Читайте літературу.

16. Системна оптимізація.

Дана система дозволяє автоматично виправляти апаратні помилки сервера, що призводять до руйнування деяких записів в базі даних. У разі виведення будь-яких повідомлень про помилки, слід запустити дану систему.

17. Розширене використання мовних пакетів.

У центрі керування модулем Ви зможете створити, скільки потрібних мовних пакетів. Мовні пакети можливо експортувати у файли і назад.

18. Фільтри введених даних.

У налаштуваннях фотоальбому, є можливість вказівки фільтрів для вводяться назв і описів, як альбомами, так і фотографіями.

19. Накладання водяного знаку».

«Водяний знак» тепер накладається не на оригінал фотографії, а на його копію. Це дозволяє надалі відмовитися від використання «водяного знаку», або навпаки, активувати використання «водяного знака». Так само стало можливим вказівку відступу від країв фотографії при накладенні «водяного знака» і вибір категорій прев’ю для яких буде використано «водяний знак».

20. Можливість не завантажувати файл фотографії при її додаванні.

Файл фотографії тепер вказувати зовсім не обов’язково, що він буде підмінений на заготовлений раніше файл. Додавання фотографій тепер можливо використовувати як додавання нового оголошення, тексту тощо, залежно від того, у що Ви трансформуєте» свій модуль.

21. Трансформації фотоальбому в інші модулі.

За допомогою додаткових полів, відмови від обов’язкового зазначення файлу фотографії, rss-потоків, мовних і конфігураційних пакетів, фотоальбоми легко трансформувати в будь-який інший модуль. Наприклад, дошку оголошень, гостьову книгу тощо. Внутрішня структура програми дозволяє легко змінювати адреси викликів фотоальбому.

22. Оновлена система виведення інформації в профіль користувача.

23. Імпорт/експорт мовних і конфігураційних пакетів.

24. Удосконалена система активації ліцензійної версії фотоальбому.

Видалення або заміна згадок про авторські права розробника у будь-якій формі заборонена. Після покупки, ви отримуєте ліцензійний код, який ви вводите в спеціалізованому поле, після цього автоматично проходить реєстрація модуля і відстані копірайту на сторінках модуля.

25. Оновлена функція «PhotosLine».

26. Додано посилання на головну сторінку фотоальбому в полі «SpeedBar».

27. Захист посилань модуля, за допомогою «Супер Слова».

28. Масові операції над фотографіями.

29. Можливість перегляду журналу у центрі керування модулем.

30. Виправлені заявлені недоліки.

І багато, багато іншого, ніж здатний порадувати Вас модуль Data Life Engine Фотоальбоми «Трансформер».

Велике спасибі за Ваш вибір і підтримку! У перебігу розробки даної версії розробникам була надана багаторазова фінансова підтримка, безліч порад і пропозицій було від повсякденних користувачів фотоальбому! Спасибі!

Модуль Data Life Engine Фотоальбоми продовжує свій розвиток, слідкуйте за новинами.

Автор: – RedRat.
Технічна підтримка виявляється по ICQ, номер 709-056, а так само на форумі – http://admin-club.ru/forum/
Тип ліцензії: безкоштовно, за умови збереження копірайтів
Демонстрація: Сайт

Завантажити: DataLife Engine Фотоальбоми
32