Модуль Фотоальбоми v.0.08 для DataLife EngineБезкоштовний сторонній модуль створення фотоальбомів в системі DataLife Engine. Система буде пристосована до роботи з великим об’ємом графічної інформації та забезпечить Ваш сайт гідним відображенням самих різноманітних зображень. Користувачі Вашого сайту отримають справжнє задоволення від перегляду фотоальбомів, зможуть висловити думку про фотографіях, проголосувати за вподобане фото, відзначити друзів і знайомих. А установка модуля для Вас буде максимально комфортною та безпечною для Вашого сайту.

– Простота установки: залийте один файл на сайт і запустіть його.
– Нові технології виведення і зберігання інформації.
– Програмування в шаблонах, легка настройка мовних пакетів і їх перемикань.
– Мультикатегории або багаторазово вкладені альбоми, з налаштуваннями доступу.
– Центр управління модулем, панель управління для адміністраторів і модераторів.
– Позначки на фотографіях.
– Фреш-кешування інформаційних потоків, кешування запитів до бази даних.
– Додавання фотографій в многопользовательском режимі, додавання фотографій архівом.
– Безпечні пересилання даних, виконання операцій в нових вікнах.
– Ядро програми дозволяє максимально оптимізувати роботу системи.
– Системи рівнів доступу для груп користувачів.
– RSS імпортер: необмежену кількість інформерів фотографій, альбомів, тегів.
– Найрізноманітніші додаткові поля, які так само автоматично виводяться.
– Зберігання конфігураційних даних в базі даних.
– Система модераторів.
– Система легко перенастроюється в інші модулі, такі як дошки оголошень, фотоконкурси.
– Функції пошуку фотографій, мітки, рейтинг фотографій.
– Підтримка HightSlide та інших віджетів.
– Фотоефекти.
– Настройка якості видаваних фотографій.
– Багатий «юзабіліті».

У попередній версії альбомів основні розробки були спрямовані на збільшення швидкості роботи модуля, а так само на збільшення ступеня безпеки. У цієї, нової версії фотоальбомів, Ми постаралися не тільки налагодити продуктивність і стабільність модуля, а так само розробити безліч цікавих функцій, корисних як звичайним користувачам фотоальбомів, так і адміністраторам фотоальбомів. І такі функції були розроблені, було створено багато нового і корисного. Одним із завдань, що стояли перед нами розробниками, була введення функцій, які б дозволили вийти модулю на рівень великих проектів. Такі як, сортувати файли фотографій по папках, сторінки альбомів і категорій, пошук по налаштувань і мовними пакетами. Версія модуля отримала назву «Цезар» – Влада в твоїх руках!

Вже більше півтора років розробляється фотоальбом, і на цьому роботи не завершуються. У нас багато планів і задумів. Одні б ми не впоралися, спасибі дорогі користувачі, пропозиції і допомогу.

Зупинимося більш докладно на деяких новинки.

1. Розбиття списку альбомів на сторінки.

У новій версії фотоальбомів, списки альбомів розбиваються на сторінки. Які перегортають за допомогою технології ajax. Дана функція може бути зовсім відключена або гнучко налаштувати. Дуже корисна функція для великих проектів.

2. Значок «нова фотографія».

До кожної нової фотографії приклеюється значок «яблучко» – нова фотографія. А замість дати додати фотографії виводитися: сьогодні, вчора. Дана функція дуже гнучка, так як функціонує, по суті, так, як ви поставите її в шаблонах вашої копії модуля. Функція базується на використанні програмування в шаблонах. Де деяка функція повертає дату додавання фотографій і нинішню дату.

3. Видача файлу оригіналу фотографії для збереження.

Одна з найбільш очікуваних функцій нового модуля. Тепер при натисканні на посилання «зберегти», браузер буде пропонувати зберегти фотографію на Вашому комп’ютері. А якщо натиснути на маленьку «стрілку», той фотографію буде видаватися прямо в браузер. Функція підвищить інтерес користувачів до сайту і до фотоматеріалами зокрема. Корисна «фитча» для кожного сайту.

4. Використання ЧПУ посилання на оригінал фотографії, на інші розміри фотографії.

Тепер на будь-якому форумі Ви можете вставити фотографію зі свого фотоальбому в мережі. Адже нова версія програми підтримує «людині зрозумілі url» посилання на оригінали фотографій, а так само на посилання фотографій, які будуть видані в браузер у зміненому розмірі. Адреса фотографій тепер має фіксований адресу на файл. Зручно та просто!

5. Оновлений механізм оновлення фотографії.

Новина для розробників. Режим збереження змін у фотографіях був змінений, але принцип залишився незмінним. Додано безліч нових фільтрів, інтелектуальних аналізаторів даних та інше. Вам слід розібратися з цим.

6. Висновок прев’ю фотографій тільки в альбомах.

В залежності від налаштувань, Ваш модуль може виводити прев’ю фотографій тільки в альбомах, а на головній сторінці виводитися нічого не буде. Певна частина користувачів фотоальбомів вже так і зробила, але за допомогою програмування в шаблонах.

7. Автоматичне закриття «оперативних» вікон.

Тепер після відкриття та завершення виконання функції фотоальбом «буде автоматично закривати «оперативні» вікна. При цьому фотоальбом «буде» оновлювати «батьківське вікно. Функція відключається. У паралельному використанні з ajax, модуль показує непогані здібності до «юзабіліті». А для користувачів модуль виглядає ще цікавіше.

8. Перемикання між фотографіями з допомогою стрілочок «наступна – попередня».

При перегляді фотографії на сторінці зліва і справа з’являються стрілочки, відповідно попередня і наступна фотографія. Найбільш затребувана функція протягом існування модуля фотоальбомів, але реалізована тільки зараз. Функція буде дуже корисною для проектів фотостудій, фотоконкурсів, дитячих сайтів і на інших проектах, де важливий показ саме фотографій. Стрілочки «посилаються» на фотографії з того ж альбому, в якому знаходитися зняте зображення.

9. Оновлена смуга прокрутки фотографій.

Оновлена смуга прокрутки тепер містить фотографії тільки з одного альбому, з того, з якого і Ви переглядаєте цю фотографію. Прокрутка стала можливою за допомогою коліщатка мишки. Використовується КЕШ запитуваних даних ajax.

10. Вид коментарів як в «движку» .

Коментарі придбали вигляд як при перегляді коментарів до новин в DataLife Engine. Всі теги, підтримувані системою в коментарях,
щодо профілю користувача, підтримуються і в модулі.

11. Додавання коментаря, зміна рейтингу з використанням технології Ajax.

У новій версії фотоальбомів стало можливим додавання коментарів з використанням Ajax. Даний параметр вибрано за промовчанням. Так само підтримується і старий режим, з використанням «оперативних» вікон. З історії фотоальбому: дана функція існувала з найперших версій модуля, але в більш старших версіях подібна підтримка була вилучена, у зв’язку з відмовою від використання ajax, зараз відновлюється робота з даною технологією.

12. У мовних пакетах використовується тег %SITE%.

Тепер модуль здатний працювати в будь-яких папках Вашого проекту. Раніше це було проблематично, оскільки доводилося прописувати повні адреси сайту в ручну, наприклад, адреси до картинок. Тепер же використовується чарівний тег %SITE%. При редагуванні будь текстової змінної мовного пакету Ви можете використовувати тег %SITE%, даний тег буде замінений на адресу системи з сплешем. Але використовувати цей тег неможливо при редагуванні мовних пакетів безпосередньо в робочих (імпортованих) файлах.

13. Оновлено адмін-центр модуля.

У адмін-центрі на головній сторінці додана цікава інформація. До прикладу, максимально розв’язні розмір фотографій в пікселях, доступних для завантаження, адже це залежить від розміру виділення оперативної пам’яті. Адмін-центр став зручніше.

14. Доданий пошук по пакетах налаштувань і мов.

Стало неймовірно зручно і просто налаштувати модуль фотоальбомів – організований пошук по пакетах налаштувань і мов. Введіть назву параметра, його опис або його утримання та модуль видасть вам список знайдених параметрів. Редагувати параметри можна прямо в результатах пошуку.

15. «Фішки» для розробників.

При редагуванні параметрів налаштувань модуля або параметрів мовних пакетів стало можливим висновок назви параметра поруч з його описом. Це зручно розробникам. Досить знайти параметр пошуку за його описом, і цей параметр можна використати в будь-якій частині модуля.

16. Завантаження фотографій тільки в особисті альбоми.

Кожна додана фотографія користувачем, може міститися тільки в той альбом, який створив сам користувач. Дана функція настроюється, можна включити або виключити. Все більше фотоальбом підтримує функції особистих фотоальбомів.

17. Вибір списку груп, мають можливість голосувати за фотографії.

У новій версії фотоальбому, ви можете вказати список груп користувачів, які матимуть доступ до зміни рейтингу фотографії. Ця функція захищає Ваш фотоальбом від спаму.

18. Вибір списку груп, мають можливість створювати альбоми.

19. Налаштування якості виведених фотографій в браузер.

Для видачі оригінальних копій фотографій, тепер можливо вказати їх якість.

20. Завантажувані файли фотографій діляться на папки.

Завантажувані файли фотографій, тепер будуть ділитися по папках. Назва папки містить дату створення папки та дату завершення додавання фотографій до неї. Максимальна кількість фотографій, які будуть завантажуватися в кожну папку, вказується в налаштуваннях модуля.

21. Випадкові фотографії в профілі.

22. Редагування раніше створених RSS потоків, додаткових полів.

23. Новинка адмінки – оновлення прев’ю всіх фотографій.

24. Оновлені деякі теги шаблонів, а так само додане кілька шаблонів.

25. Налаштування та мовні пакети для перегляду сайту в режимі «Smartphone».

26. Оновлений режим оповіщення користувача про призначення його модератором.

27. Випуск версії модуля з підтримкою UTF-8.

28. Додана функція повороту фотографій вліво, вправо і на 180 градусів.

29. Усунуті всі зареєстровані баги.

Автор: – RedRat.
Технічна підтримка виявляється по ICQ, номер 709-056, а так само на форумі – http://admin-club.ru/forum/
Тип распрастранения і використання: безкоштовно, за умови збереження копірайтів
Демонстрація: Сайт

Підтримуються версії системи з 7.0 по 9.0.

Завантажити модуль DataLife Engine Фотоальбоми: dle_photoalboms_v.0.08.zip
74