Найнесподіваніші пасхалки і секрети Far Cry 5

Після виходу Far Cry 5 Ubisoft відкрили для себе золоту жилу. Якщо прислухатися, то можна почути як у всіх студіях французького видавця відкриваються пляшки з дорогим шампанським, адже тільки за перший тиждень гра принесла творцям понад 300 мільйонів доларів прибутку. З чим викликаний такий ажіотаж ви можете дізнатися з нашої а сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з самими божевільними пасхалками і секретами нового шутера у відкритому світі.

Незважаючи на сеттінг Американської глибинки і серйозний сюжет про релігійних сектантів, у грі Far Cry 5 розробники знайшли місце для гумору і численні відсилання до інших медійних розваг, які буде приємно виявити уважним геймерам.

Сковорода з PUBG

Очевидно, що Ubisoft уважно стежить за ігровими трендами останніх років і просто не могли обійти увагою популярний мультіплєєрний бойовик PUBG. Всі геймери, які знайомі з цим ігровим хітом, відмінно знають, що одне з найпопулярніших видів зброї в PUBG – куленепробивна сковорода. Так ось, на одному з гірських піків в Far Cry 5 можна знайти мерця як раз з цієї самої сковородою у руці. Як бачимо, навіть куленепробивна сковорода не здатна врятувати від всюдисущих кемперів.

Біс з Witcher 3

Практично всі ми любимо The Witcher 3 і однаково ненавидимо бісів з цієї RPG – лосів переростків, які вміють засліплювати героя і раптово нападати з туманної димки. І досить несподівано в Far Cry 5 було зустріти точно такого ж біса! Правда він трохи менше, але всі інші атрибути на місці: червоні очі, туман і несподівані атаки нишком. Щоб його знайти, потрібно взяти квест «Суддя-лось».

Фігурка Баша

Всім шанувальникам серії Far Cry напевно запам’ятався Ваас з третьої частини – психопат, наркоман і просто людина, яка знає толк в божевіллі. Звичайно, в Far Cry 5 Баша не можна зустріти, зате можна знайти невелику фігурку з його зображенням. Для цього доведеться відправитися до передмістю Фолсенда і вздовж дороги ви побачите розбитий автобус. У ньому і знаходиться башкотряс одного з найпопулярніших лиходіїв .

Прибульці і відсилання до Half-Life 2

У новому шутері Ubisoft досить дивних персонажів, але Ларрі Паркер їх всіх переплюнув. Цей дивак вірить в НЛО і збирається побудувати телепорт в інший вимір. Якщо допомогти йому в його нелегкій місії і налаштувати телепорт, то Ларрі захоче випробувати свою машину в дії. Якщо встигнути забігти разом з ним в телепорт то можна побачити розмите зображення інопланетних ксеноморфов. Цей момент, очевидно, є відсиланням до Half-Life 2 і однією з перших місій в грі, коли Гордон заходить в телепорт доктора Кляйнера і на секунду з’являється біля іхтіозавра.

Вишка з Firewatch

Історія лісника Генрі з Firewatch знайшла велику кількість шанувальників, серед яких опинилася і Ubisoft, які зробили на гру невелику відсилання в Far Cry 5. По одному з квестів вам доведеться піднятися на вежу, де можна виявити аудіокасету. Якщо її програти то жінка почне розповідати історію про те, що сталося з нею на вишці і аудіозапис перерветься в самий цікавий момент. Точно таку ж аудіокасету можна знайти і в Firewatch, та й ім’я доглядача вишки в Far Cry 5 – Генрі. Збігом? Не думаємо.

Клоун Пеннівайз Воно з

Крім ігор розробники віддали шану одному з головних кінофільмів 2017 року – Воно. Вимоги до Far Cry 5, щоб знайти цю пасхалку прості: по одному з квестів гравець загляне в будинок відомого в окрузі Хоуп маніяка. Начебто нічого особливого, але червоний кулька, і касета з записом злого сміху прямо вказує на відомий хоррор за мотивами книги Стівена Кінга.

Знімальний майданчик фільму Blood Dragon

Закінчимо ми нашу добірку секретів Far Cry 5 відсиланням на іншу популярну гру Ubisoft – Blood Dragon. Якщо ретельно досліджувати округ Хоуп, то можна зустріти ексцентричного режисера, який хоче зняти фільм своєї мрії – Blood Dragon. На знімальному майданчику можна виявити постери з доповнення до Far Cry 3 і кілька фіолетових яєць з гри.

Якщо ви вже закінчили проходження Far Cry 5 і не знаєте у що пограти, то рекомендуємо ознайомитися з нашою добіркою головних ігор квітня 2018 року. У цьому місяці знайдеться місце як крупнобюджетным проектів, так і тактовним ігор для геймерів, які люблять інтелектуальні розваги.

Завантажити Far Cry 5

Джерело: http://download.openlib.org.ua/