Нам пять років!!! Поспішай взяти участь в акціїДорогі друзі,

у грудні 2009 року у скрипта DataLife Engine знаменна подія. Скрипту виповнюється рівно 5 років з моменту виходу першої версії на ринок. Протягом 5 років ми активно розвивалися, роблячи скрипт більш зручним, розширювали його можливості. Був проведений величезний обсяг роботи, який дозволив скрипту стати таким, яким ви його бачите зараз. Але і зроблено було ще далеко не все, попереду величезні плани по розробці скрипта, і попереду ви побачите ще немало чудових нових можливостей. Але тепер про головне: Повз такої події неможливо пройти повз, і було прийнято рішення про проведення самої довгої акції в історії DataLife Engine, всім хто купує наш скрипт в період з 1 грудня по 30 грудня включно ми даруємо другу ліцензію.

При оплаті однієї ліцензії у зазначений вище період, ви отримаєте точно таку ж безкоштовно, т. е. якщо ви купуєте ліцензію на рік, то і друга безкоштовна ліцензія також буде на рік. Якщо ви отримуєте необмежену ліцензію, то і друга безкоштовна ліцензія також буде необмеженою. Подарункова ліцензія володіє всіма можливостями і функціями, що і звичайна ліцензія, проте пам’ятайте, що далі дарувати чи передавати її третім особам ви не можете, ми робимо подарунок тільки вам. Також не забувайте і про подарунок від Google і WebMoney, який ви також можете отримати при купівлі ліцензії.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий, все відбувається повністю в автоматичному режимі. Ви заходите на сторінку оплати скрипта, як зазвичай купуєте одну ліцензію. Після оплати скрипта ви отримаєте E-Mail повідомлення про купівлю одного ліцензії, однак при відвідуванні свого профілю на сайті dle-news.ru ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які ви можете використовувати на своїх різних проектах.

З повагою,
SoftNews Media Group

55