Неанонсований збірник grand theft auto: the trilogy-the definitive edition засвітився на сайті рейтингового агентства

Портал gematsu звернув увагу, що на сайті південнокорейської рейтингової організації game rating and administration committee (grac) з’явилася згадка збірки grand theft auto: the trilogy — the definitive edition.

Джерело зображення: rockstar games

Про яку саме трилогії йдеться, не уточнюється, проте в серпні kotaku і gematsu повідомили про плани rockstar games з випуску ремастерів трьох ігор серії grand theft auto — gta iii, vice city і san andreas.

У картці grand theft auto: the trilogy — the definitive edition на сайті grac серед платформ згадується пк, а заявником значиться компанія take-two interactive (власник rockstar games).

Раніше повідомлялося, що збірка ремастерів grand theft auto запропонує злегка оновлену графіку і інтерфейс, а також адаптований для «сучасної аудиторії» контент.

За даними kotaku, перевидання планують випустити восени, а інсайдер том хендерсон (tom henderson) впевнений, що реліз затримають до 2022 року. Ремастери нібито створюються для pc, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, switch і мобільних пристроїв.