Невеликий рада по роботі з AJAX в 5.0

Вітаю вас дорогі друзі,

Ну судячи по лічильнику завантажень, люди дуже охоче перекладають свої сайти на нову версію 5.0. Хочу вам дати невелику пораду по роботі з цією версією, а саме хочу пояснити як працює навігація по сайту з використанням технології AJAX. Як відомо після включення цієї функції в скрипті, движок переробляє тільки свої внутрішні посилання, але як відомо, посилання на категорії в своєму шаблоні або на стратические сторінки ви виставляєте самостійно, ось я і хочу вам розповісти як зробити, щоб ваші посилання також працювали з ядром AJAX.

Отже візьмемо для прикладу стандартну категорію “Головна”, алтернативное її ім’я “main”. Зазвичай ви робите і вставляєте посилання свою таким чином:
Головний розділ
для того щоб перехід по посиланню здійснювався з використанням AJAX вам необхідно вставити, щоб точно такий же посилання наступний код:
Головний розділ

Ось і все, тепер ваше посилання буде використовувати перехід на цю сторінку з використанням AJAX, тобто без перезавантаження. Як ви напевно помітили це універсальна функція а ‘do=cat&category=main’ це просто те що повинно бути в адресному рядку браузера для переходу на сторінку, отже ви можете використовувати це абсолютно для будь-посилання, яка вам потрібна. Головне не залишайте безпосередньо href порожнім, хоч і для AJAX він не потрібен, інакше пошукові роботи непойдут по вашому посиланню.

Ну ось власне і все, приємної вам роботи.
156