Новорічна акція. Дві ліцензії за ціною однієї!!!

Дорогі друзі,

ми сердечно вітаємо вас із наступаючими святами. Бажаємо вам всього самого найкращого в наступаючому новому році. Бажаємо вам успіхів і процвітання. Ну а як відомо яке ж свято обходиться без подарунків, тим більше такий всіма улюблене свято, тому слідуючи нашим щорічним традиціям ми оголошуємо про початок передріздвяного і передноворічної розпродажу. Всім хто купує нову ліцензію на наш скрипт в період з 1 грудня по 31 грудня 2016 включно, ми даруємо другу аналогічну ліцензію безкоштовно.

При покупці однієї ліцензії у зазначений вище період, ви отримаєте точно таку ж ліцензію безкоштовно. Подарункова ліцензія володіє тими ж функціями, що і звичайна ліцензія, і якщо ви купуєте розширену ліцензію, то і друга подарункова ліцензія також буде розширеною. Також немає ніяких обмежень на кількість подарункових ліцензій, ви отримаєте рівно стільки подарункових ліцензій, скільки придбання ліцензій.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий, і все відбувається повністю в автоматичному режимі. Ви заходите на сторінку оплати скрипта, як зазвичай купуєте одну ліцензію. Після оплати скрипта ви отримаєте E-Mail повідомлення про купівлю одного ліцензії, однак при відвідуванні свого профілю на нашому сайті ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які ви можете використовувати на своїх різних проектах.

Ще раз вітаємо вас з наступаючими святами.

З Повагою,
ТОВ “Софтньюс Медіа Груп”

18