Новий геймплей, скріншоти та інформація про милу пригоду scarf

thq nordic і uprising studios оголосили 3d-пригода scarf в серпні 2018 року, і з тих пір про гру мало що було чутно. Здавалося б, її скасували, але ні, вона ще жива і повільно наближається до мети. Її автори поділилися деякою новою інформацією.

У scarf ви станете молодим головним героєм хайка з поліморфним шарфом на шиї. Ця досить незвичайна пара повинна разом пізнати загадковий світ, повний інших душ, розгадувати головоломки і долати перешкоди. Ігровий світ складається з 4 частин, власне чотирьох рівнів. Перший-найменший і призначений для ознайомлення з грою. Кожен з рівнів відрізняється, і вони також відносно великі-автори обіцяють, що на проходження піде близько 7 годин. Крім відкриття світу, ви відкриєте для себе його приховані секрети, а також місця, в які раніше не могли потрапити.

Шарф може змінювати свою форму і доставляти хайка в різні важкодоступні місця. Він може перетворитися на повітряного змія, парашут тощо. Ви будете відкривати ці форми поступово. Всього їх буде 4. Ця ідея виникла з одного малюнка головного художника в студії, і розробники вирішили побудувати гру на цьому зв’язку між персонажем і неживим предметом. І ви дійсно зміцните цей зв’язок під час гри.

+ ще 3 картинки