Новий сервіс Top-Up: Європа, не відставай!

Поповнення WebMoney гаманців для жителів Європи більше не проблема!!! E-гаманці, традиційно обділені турботою і увагою системи, отримали від неї гарний подарунок. Сервіс Top-Up (“top-up” – англ. “поповнювати”), який стартував днями, дозволяє поповнювати E-гаманці з передплачених карт paysafecard і Ukash. Ці карти віддалено нагадують чеки Paymer: вони універсальні, ними можна оплачувати покупки у величезній кількості інтернет-магазинів та онлайн-сервісів.

Так, paysafecard продається у вигляді пластикових карток і паперових чеків в 50 000 точок на території Австрії, Німеччини, Іспанії, Греції, Словаччини та Великобританії. Ukash – не менш потужний сервіс з розгалуженою мережею продажів prepaid-ваучерів у Німеччині, Іспанії, Франції, Великобританії та Ірландії.

Новый сервис Top-Up: Европа, не отставай!

Отже, що потрібно зробити жителю Європи, щоб поповнити євро-гаманець WebMoney? Все досить просто. Купити paysafecard Ukash або в найближчому магазині, кіоску чи терміналі – це раз. Зайти на сайт http://top-up.wmtransfer.com та авторизуватись – це два. Ввести реквізити ваучера та списується суму (залишок залишиться на балансі ваучера) – це три. Поповнення гаманця відбудеться миттєво. При цьому за операцію поповнення paysafecard стягує комісію 6%, а Ukash – 7.5%.
52