Nvidia задоволена історією співпраці з tsmc і samsung

Порядок технологічної конференції citi global змусив фінансового директора nvidia колетт кресс (colette kress) неодноразово відповідати на питання про зберігається дефіциті компонентів і високих цінах на відеокарти. Вона погодилася як з тим твердженням, що роздрібні ціни вище рекомендованих, так і з тим, що до кінця поточного року перемогти дефіцит не вдасться, хоча компанія докладає до цього всіх зусиль.

Джерело зображення: kvgo

По-перше, представниця nvidia підкреслила, що компанія постачає партнерів з виробництва відеокарт не тільки графічними процесорами, але і «платформами цілком». Швидше за все, тут мова йшла про зусилля nvidia з постачання виробників відеокарт супутніми компонентами, які зараз теж опинилися в дефіциті – наприклад, силовою електронікою для підсистеми живлення. Одним із способів впоратися з дефіцитом nvidia вважає укладення довгострокових контрактів на поставку. Масштаби бізнесу компанії дозволяють їй мати вагу в подібних переговорах з постачальниками.

По-друге, колетт кресс заявила, що nvidia є єдиною компанією такого рівня, яка має тісні відносини відразу з двома контрактними виробниками чіпів, маючи на увазі tsmc і samsung. Перша, нагадаємо, зараз випускає для nvidia прискорювачі обчислень a100 серверного класу по 7-нм технології, а споріднені ігрові компоненти по 8-нм технології виробляє samsung. Співпрацею з обома nvidia дуже задоволена, що може в якійсь мірі зруйнувати чутки про проблеми у взаєминах з samsung.