Огляд Far Cry 5 – Шутер року чи провал?

Дочекалися! Сьогодні свято в житті всіх любителів якісних шутерів від першої особи, адже нарешті вийшов гаряче очікуваний Far Cry 5. Для крупного видавця та розробника відеоігор Ubisoft – це найголовніший проект цього року.

Вони по максимуму вклалися в маркетингову компанію ігри і якщо ви не чули про Far Cry 5, то напевно останній рік жили далеко від цивілізації, де-то в сільських районах північноамериканського штату Монтана.

І все ж, хіба однієї реклами достатньо, щоб заслужити любов геймерів і, отже, великі продажі гри? Звичайно ж ні. Це розуміють і Ubisoft, тому в Far Cry 5 гравців чекає величезна кількість нововведень, які повинні освіжити геймплей в популярній серії шутерів від першої особи і взагалі make Far Cry great again.

Вийшло у Ubisoft повернути любов геймерів після провального Fa Cry Primal, ви дізнаєтеся з огляду незрівнянної Аліси. Вона дуже любить серію Far Cry, тому запросила на відео свою Совість для більш об’єктивного погляду на гру. А поки ми коротко розповімо, що варто чекати гравцям в Far Cry 5.

Мальовнича природа і божевільні сектанти

Найголовніше нововведення гри – це сеттінг американської глибинки, так званий округ Хоуп, що знаходиться в штаті Монтана. Тому всі гравці можуть відразу готувати окрему папку на комп’ютери під скріншоти з гри. Масивні хвойні ліси, чисті озера й річки, де мирно плавають риби – у світ Far Cry 5 просто неможливо не закохатися, якщо ви небайдужі до природи. Звичайно, движок гри помітно застарів і з нього стирчать вуха Far Cry 2 десятирічної давнини, але завдяки художникам світ виглядає чудово.

Ну і, звичайно, Far Cry 5 не обійшовся без такого улюбленого шанувальникам серії божевілля і доведеться воювати проти сектантів з культу «Новий Едем». Ці божевільні готуються до апокаліпсису і насильно поневолюють жителів містечка Хоуп в свою Віру. Лідер культу Йосиф Сід – ще та мерзота, у порівнянні з яким навіть Ваас з Far Cry 3 здасться пристойною людиною.

Гармати, тачки, рок-н-рол

Одна з головних причин успіху Far Cry – це дійсно захоплюючий шутер у відкритому світі, де ви можете усувати супротивників самими різними способами. І ось тут розробники Far Cry 5 вирішили відірватися на повну. Вас чекає десятки видів зброї ближнього і далекого бою. Якщо ви завжди мріяли огріти божевільного сектанта веслом по голові, щоб він перестав кричати про Судний День, то нова частина шутера від Ubisoft дасть вам таку можливість.

З транспортом все ще веселіше. Щоб відповідати сеттингу американської глибинки в Far Cry 5 додані трактори, маслкары і джипи, на які ви можете додатково навісити кілька кулеметів. З такою тачкою можна навіть зомбі-апокаліпсис пережити, тому при вигляді вас сектанти будуть молитися ще старанніше. Ну і цвях програми – додавання в гру літаків і вертольотів.

Окремо варто сказати про музику. Рок-н-рол, індастріал, кантрі, електроніка 80-х: у Far Cry 5 кожен гравець знайде для себе саундтрек за смаком, щоб було ще веселіше розправлятися з збожеволілими фермерами.

Джерело: http://softkb.com.ua/