Огляд лиходіїв в Far Cry 5 – знайомимося з божевільною сімейкою

Вже незабаром відбудеться дата виходу Far Cry 5, тому ми вирішили розповісти нашим читачам про лиходіїв, які зустрінуться у грі. У серії шутерів від Ubisoft завжди було досить запам’ятовуються лиходіїв, чого тільки коштує жорстокий та поміркований Пэйган Хв або Ваас, який взагалі став мемом в інтернеті задовго до виходу Far Cry 3.

Нова частина не стала відступати від лекалов серії і познайомить гравців зі збіговиськом справжніх фріків – адептів релігійної секти «Новий Едем»

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим , де ви дізнаєтеся про всі нововведення в грі.

Йосиф Сід – Батько

Місце головного антагоніста в Far Cry 5 займає Йосиф Сід – релігійний фанатик і засновник секти «Новий Адам», яка тероризує жителів невеликого провінційного містечка в штаті Монтана. Судячи з трейлерів немає причин сумніватися, що віра в Бога у Йосифа щира, він дійсно вірить, що в найближчому майбутньому на Землі станеться апокаліпсис і тільки він здатний грішникам дарувати спасіння.

Що ж, ЧСВ у Йосифа і правда зашкалює і фраза «благими намірами дорогами в Пекло вимощена» – якраз про нього. Тортури, торгівля зброєю, наркотиками, усунення всіх незгодних з його режимом – в грі Far Cry 5 Йосиф доставить геймерам масу проблем. Ну і, звичайно, у персонажа з такою харизмою просто не може не бути дещо ще навіть більш двинутых послідовників.

Іван Сід – Вісник

Секта «Новий Адам» – справжні старовіри в релігійних справах, та настільки, що вирішили повернути собі свій 1177, коли католицька церква мучила і палила незгодних з політикою папства людей. Головним інквізитором в Far Cry 5,а заодно і фахівцем по брудній роботі, виступив Іван Сід. Ох, цей хлопець справжній садист і маніяк, який явно знайшов собі роботу по душі. Можна очікувати, що саме з ним будуть в грі жорстокі і провокаційні сцени, порівняно з якими тортури GTA V – дитячий лепет.

Сподіваємося, що розробники не переберуть палицю і перед Ubisoft не поставлять вимоги в Far Cry 5 змінити сцени жорстокості. Особливо у світлі останніх подій, коли Трамп почав звинувачувати гри в пропаганді насильства.

Яків Сід – Солдат

Головними м’язами в секті виступає брат Івана і Йосифа – Яків Сід. Його завдання – залучати в секту нових послідовників, але очевидно, такою харизмою, як Йосиф він не має, тому його методи напевно будуть трохи іншими. Дуло пістолета біля скроні або ножа біля горла – такі аргументи схилять на свій бік будь-якого.

Крім вербування нових послідовників, Яків охороняє секту від ворогів: поліції, жителів округу Хоуп і самого гравця. Для колишнього військового, який служив у військах снайпером, не буде жодних проблем розібратися з будь-якими порушниками спокою його сім’ї.

Віра Сід – Сирена

Розбавити чоловічу компанію свихнувшихся хіпстера у грі Far Cry 5 покликана зведена сестра Йосифа – Віра Сід. У минулому вона була депресивною, збилася з життєвого шляху дівчиною, але Йосиф Сід завербував її в секту і вирішив використовувати для боротьби з єретиками її головна перевага – привабливу зовнішність. Вона немов сирена з давньогрецької міфології одурманює чоловіків і призводить їх до загибелі.

Звичайно, одних гарних очей недостатньо сьогодні, щоб звести з розуму гравця в Far Cry 5, тому перед фліртом Віра працює своїм жертвам наркотик. Вже очевидно, що саме з нею будуть в грі сцени психоделічних тріпів, які запам’яталися шанувальникам серії Far Cry.

Дата релізу Far Cry 5 вже зовсім близько – 27 березня, тому радимо всім любителям якісних шутерів обвести цей день червоним кольором у календарі. Завантажити Far Cry 5 можна в Стиме, доступна звичайна, Deluxe і Gold версія гри.

 

 

Джерело: http://haker.in.ua/