Огляд Sea of Thieves – море несправджених надій

Хіба може бути щось краще піратської тематики? Подорожі по красивому океану, управління багатотонними посудинами під гуркіт грому і пошуки древніх скарбів. Ррромантика!

І подвійно радісно, що такий гігант як Microsoft дав добро на вихід Sea of Thieves, якій пророкували звання однієї з головних ігор цього року… Але не склалося. Море Злодіїв отримує посередні оцінки в пресі, а гравці починають топити симулятор пірата у негативних відгуках і порівнюють Sea of Thieves з провальним No man’s Sky.

Ми, якщо чесно, навіть не знаємо, чи існує в ігровій індустрії більш образливе образу. Але дійсно так все погано у грі Sea of Thieves?

Важкі піратські будні

Ви бувалий морський вовк, який навчився з закритими очима управляти неповороткими линкорами в Корсарів? Нашу повагу, але можете забути все, що знали раніше. Sea of Thieves на набагато більш хардкорна, хоч і дарма що розроблена в наш час тотального спрощення геймплея і ласкавого погладжування геймера по голівці.

В Sea of Thieves зведена в абсолют рутина звичайного морського трудяги. Просто сісти за штурвал недостатньо, щоб змусити посудину рухатися. Потрібно підняти якір, розпрямити вітрила і виставити їх за вітром, причому всі дії не автоматизовані і вам доведеться власноруч їх виконувати.

Доставляє дискомфорт подібна замороченность розробників? Аж ніяк, так як передбачається, що ви будете грати в компанії друзів і в подібних умовах кожен пірат знайде собі заняття, а не буде безцільно тинятися по кораблю.

Вимоги Sea of Thieves до кооперативної грі високі, тому якщо екіпаж розслабитися і засмотрится на тутешні краси, то може розбитися об найближчу скелю або героїчно сісти на мілину. Ну і, звичайно, категорично не рекомендується борознити океани в Sea of Thieves одному. Це небезпечно, ми серйозно. Від цього можна вмерти з нудьги.

Фантастична четвірка скриня мерця

Після бети Sea Of Thieves до гри можна було пред’явити тільки одну серйозну претензію – катастрофічно мала кількість контенту. Однак подібний недолік резонно було списати на пробну версію гри, але не в цей раз. За запевненням розробників Sea Of Thieves – це гра «на виріст», тому проблема залишилася і нам пропонують тільки голу механіку і мінімальна кількість пригод. Але про все по порядку.

На початку Sea Of Thieves необхідно вибрати одного з персонажів, всього їх семеро, і вони, як на підбір гротескні і безглузді. Правда, відмінності між ними мінімальні, так і скінів все ж хотілося б побільше, немає особливої радості, коли вся команда складається з однакових матросів.

Як такого сюжету в грі не передбачено, Sea Of Thieves – це пісочниця, де потрібно самостійно шукати проблеми на свою п’яту точку. Тому першим ділом зі своєю командою ми вирушаємо в найближчу таверну і беремо одне із завдань на вибір: знищити скелетів на острові, привезти товар або відправитися на пошуки скарбів.

Океан повний загадок і небезпек

Освіжає Sea of Thieves все той же хардкор, про який ми згадували раніше. Ось, скажімо, ви взяли новий квест і отримали маркер на карті, окей. Ось тільки у вас немає стандартної миникарты. Щоб дізнатися, куди тримати курс корабля, необхідно постійно спускатися в трюм і підглядати на такий піратський аналог Microsoft PexelSense.

Ще одне свіже рішення розробників – це система пошуку скарбу. Всі пам’ятають карти скарбів з дитинства, коли щоб знайти скарб доводилося вирішувати загадки, орієнтуватися на місцевості і рахувати кроки до місцезнаходження сюрпризу? В Sea of Thieves абсолютно така ж система і гнатися за черговим скарбом дійсно цікаво. Окремо варто похвалити Microsoft, що вони не халтурно поставилися до локалізації і все римовані загадки для скарбів грамотно переведені в Sea of Thieves на російську мову.

Зрозуміло, океан сповнений небезпек, начебто штормів, акул і жахливих кракенов, але, як завжди виходить, найстрашніші істоти – це люди. Битися в PVP з іншими піратами доведеться досить часто, тільки в разі втрати корабля немає потреби засмучуватися. Sea of Thieves безоплатно забезпечить програла команду новим судном, яких, до речі, всього 2 види, на всю гру.

Чи варта своїх грошей?

На даний момент ціна Sea Of Thieves трохи менше 4000 рублів і, чесно сказати, при всій прекрасною базової механіки гра встигає набриднути за якихось п’ять годин. В Sea of Thieves злочинно мало контенту, а єдиний стимул вирушати в піратські пригоди – це назбирати грошей, щоб купити нове прикраса для персонажа або корабля.

Та навіть косметики в Море Злодіїв мінімальну кількість та за 20 годин гри ви зможете купити її всю. Гра точно на даний момент не коштує тих грошей, що за неї просять. Ми рекомендуємо завантажити безкоштовно безкоштовно Sea of Thieves десь через півроку, коли розробники врахують всі помилки і доведуть симулятор пірата до розуму. Якщо доведуть.

Втім, справжній геймер може особливо не турбуватися з-за невдалого старту Sea Of Thieves, адже березень потішив ще кількома великими ігровими хітами. ви можете в окремій статті.

Джерело: http://mobigame.com.ua/