Огляд: Warhammer Vermintide 2 – вбивця Left 4 Dead

Warhammer Vermintide 2 прийняв естафету успіху у Kingdom Come Deliverance і став ще один хорошим ігровим сюрпризом 2018 року. Посудіть самі – всього кілька днів минуло після виходу, а гра щільно зміцнилася в топі найбільш продаваних проектів Стима з тиражем в 500 тисяч копій.

Та й багато ігрові критики відразу ж після дати виходу Warhammer Vermintide 2 не втомлюється нахвалювати гру і називають її кращою кооперативним екшеном з часів культового Left 4 Dead 2. Заслужений успіх гри ви зможете дізнатися з нашого огляду.

Інквізитор 2.0

Відразу попереджаємо: у грі Warhammer Vermintide 2 не варто чекати закрученого сюжету і вражаючих катсцен. Все досить просто: містечко Хельмгард осаджує знайома по минулій частині раса антропоморфних щурів Скавенов і збожеволілі єретики, а черговий чудової п’ятірки героїв необхідно показати нечисті кузькіну мать.

Сценарій не складніше, ніж у порнофільму, але від цієї гри більшого і не потрібно. Погодьтеся, іноді приємно прийти після важкого робочого дня і відпочити під симфонію криків єретиків і хрускіт зламаних кінцівок. У цьому вся Warhammer Vermintide 2.

Тим більше творити беззаконня набагато приємніше, якщо атракціон насильства укомплектований красивою графікою. З цим у гри немає проблем, особливо якщо порівняти з минулою частиною. При невеликих системних вимогах Warhammer Vermintide 2 показує відмінну картинку. Кожна локація намальована, що називається, з душею.

Масштаб всесвіту Вархаммер відчувається у всьому: грандіозні замки і дрімучі ліси з кронами, впираються в небо, сусідять з крижаними горами і химерними эльфийскими храмами. Занесе гравців також і в брудні катакомби і на злачні вулички уражених чумою міст. Загалом, навіть шкода, що іноді немає можливості помилуватися околицями. Тут взагалі немає безпечних точок на карті, подібно системі AI Director з Left 4 Dead гра завжди підкине подорожнім орди ворогів, якщо ті занудьгували або вирішили наробити парочку мальовничих скрінів.

Warhammer Vermintide 2 графика

Left 4 Dead 3

Поки Гэйб Ньювел спить на ліжку з золота і годує геймерів черговими обіцянками, що мовляв вони збираються в майбутньому знову почати розробляти гри, студія Fatshark вирішила створити нового кооперативного короля. Зрозуміло, зі своїми нововведеннями.

Подібно Left 4 Dead у грі потрібно пройти рівень від і до, попутно виконуючи різні доручення і шаткує в капусту єретиків. Тут є декілька головних героїв, але на відміну від L4D, персонажі відрізняються не тільки скінами, але ще стилем бою, вміннями і можуть бути додатково кастомизированы на смак гравця.

Warhammer Vermintide 2 игрок

Класів у Warhammer Vermintide 2 п’ять штук, серед яких є як танки з ближнім зброєю і великим запасом здоров’я, так і спритники, спеціально для гравців люблять постріляти вражіння з безпечної відстані. Додатково класи розбивається на три підкласи, кожен з яких відрізняється атакою, пасивними та активними талантами, які окремо можна прокачувати.

Ніхто не заважає взяти замість звичного бойового мага, поджаривающего тушки ворогів фаерболами з відстані, підклас мага з мечем, що повністю змінить стратегію ведення бою. Варіативність – головний секрет успіху гри Warhammer Vermintide 2.

Warhammer Vermintide 2 боссы

Ще один привіт L4D – це система спілкування між героями. Для кожного з них заготовлено кілька сотень фраз, які вони говорять в залежності від ситуації, іноді між супутниками навіть прослизають забавні діалоги. На жаль, озвучка Warhammer Vermintide 2 російською відсутня, доводиться задовольнятися субтитрами.

Смерть єретиків… і лутбоксам!

Вибрати класи, прокачати вміння і навіть скрафтить предмети можна в хабі гри. Безпечної локації, яка замінює собою стартове меню, аналогічне з Left 4 Dead. Не забувайте експериментувати з різними видами зброї, які унікальні для кожного класу. Так, мисливець за головами може взяти булаву або різні види мечів. Є навіть таке екзотичне зброю, як рапіра, що дозволяє прицільно колоти ворогів по вразливих точок і додатково стріляти з невеликого пістоля. Справжній симулятор мушкетери.

Warhammer Vermintide 2 огнестрельное оружие

У грі є великі велетні, демони розміром з автобус, але давайте зізнаємося, що навіть найстрашніша страхолюдина не здатна так налякати, як лутбоксы заполонили практично всі сучасні ігри. Можна полегшено зітхнути – ця чума минула гру, в якійсь мірі. Після виконання кожного завдання героям Warhammer Vermintide 2 видається скриня з рандомным набором амуніції. На якості отриманих з нього речей можна вплинути тільки якщо знайдете гримуары, що знижують максимальний рівень здоров’я.

Звичайно, без недоліків теж не обійшлося. Геймплейно можна пред’явити претензію до не надто цікавим фінальним рівнів і незбалансованого класу Інквізитора. Ну і періодичні вильоти гри на робочий стіл і відсутність виділених серверів – в цьому теж мало приємного, але цілком поправимо патчами.

Warhammer Vermintide 2 топоры

Король помер, хай живе король!

Простим роботягам з Fatshark з другої спроби вдалося створити дійсно захоплюючий кооперативний екшен з великою кількістю старого доброго ультранасилия. Тому якщо ви втомилися за 8 років від Left 4 Dead, а душа вимагає нової кровиночки, то рекомендуємо не проходити повз і завантажити Warhammer Vermintide 2.

До речі, якщо вас цікавить ще ігри з ефектною бойовою системою на мечах від першої особи, то можете ознайомитися з нашим .

Джерело: http://free-review.net.ua/