Перед запуском nintendo switch oled в європі назавжди подешевшала звичайна nintendo switch

У понеділок, 13 вересня, багато європейських торгових мереж , у тому числі офіційний британський магазин nintendo , синхронно знизили вартість гібридної консолі nintendo switch на постійній основі. Система подешевшала в середньому на 20-30 євро. Наприклад, у німеччині її пропонують тепер за 299 євро замість 329 євро, а у великобританії – за 259 фунтів замість 279 фунтів. Однак цифри все ще відрізняються в залежності від країни і торгової точки. Справа в тому, що в європі nintendo залишає рітейлерам право самостійно визначати кінцеву ціну на консоль.

Як пояснили офіційні представники nintendo, зниження вартості в європейських торгових мережах стало можливим в результаті зміни закупівельної ціни. Nintendo скоригувала її у зв’язку зі змінами курсу валют, бажаючи чіткіше розмежувати різницю у вартості між switch і майбутньою switch oled на європейському континенті.

Портативна nintendo switch lite продовжить продаватися за колишньою ціною. Ніяких змін для японії і сша, де switch з першого дня поширюється за рекомендованою виробником роздрібної вартості, теж поки не анонсовано. Немає новин і по росії.

Сьогоднішнє зниження ціни на switch в європі стало першим в історії існування консолі.

Запуск switch відбувся 3 березня 2017 року. Nintendo switch oled виходить 8 жовтня 2021 року. .