Перенесення сайту з локального сервера на хостинг

Добрий день шановні відвідувачі,

Продовжуємо публікацію серії корисних порад по роботі з движком. Сьогодні хотілося б розповісти як краще переносити скрипт з вашого локального сервера на працюючий хостинг. Багато воліють спочатку тестувати роботу скрипта на локальній машині а потім вже переносити все на хостинг, ясна річ що кожен переносить скрипт так, як йому зручніше, але мета цієї статті розповісти як це краще робити на думку авторів, і призначене для тих хто ще не разу не виконував подібних дій.

Отже, ви закінчили тестування і готові переносити скрипт на сервер. Для цього в першу чергу вам необхідно створити резервну копію вашої бази даний в MySQL. Зайдіть в Адмінцентр -> Інші розділи -> Налаштування бази даних і збережіть вашу базу даних. Після цього копія вашої бази даних буде знаходиться в папці /backup/.

Ви готові до того щоб копіювати всі файли на сервер, скопіюйте всі файли скрипта з локального сервера на ваш хостинг включаючи всі папки, в тому числі і папка backup. Далі ми рекомендуємо провести нову установку скрипта на сервері використовуючи при цьому install.php. Ми рекомендуємо саме це дія, т. к. скрипт встановлення перевірить усі права на запис на потрібні папки, і скаже де вони у вас відсутні і їх необхідно поставити. Якщо при роботі під Windows права папок ролі не грають, то при роботі на хостингу це дуже важливий момент. Також буде налагоджено MySQL з’єднання саме на цей сервер, а не на ваш локальний.

Після того як ви зробили нову установку скрипта, то ви повинні знову зайти в Адмінцентр -> Інші розділи -> Налаштування бази даних, і провести відновлення резервної копії бази даних.

Після відновлення бази даних ви можете або повторно відновити файл налаштувань скрипта /engine/data/config.php, або провести налаштування скрипта повторно в адмінпанелі скрипта. Також необхідно відновити файли engine/data/videoconfig.php, engine/data/wordfilter.db.php, engine/data/xfields.txt, engine/data/xprofile.txt

Після цього очистіть вміст папок engine/cache/ engine/cache/system/ від їх вмісту, за винятком файлів .htaccess

Ось і все ваш скрипт успішно перенесений, досить швидко і з мінімальними втратами.

Якщо ви переносите скрипт і базу даних вручну, не використовуючи стандартні засоби скрипта, то пам’ятайте що у вас повинні бути встановлені права на запис CHMOD 777 на папці templates/, backup/, engine/data/, engine/cache/, uploads/, а також на всі вкладені в них папки. На всі файли в цих папках повинен бути встановлений CHMOD 666.
140