Philips представила 27-дюймовий 4k-монітор з підсвічуванням ambiglow, створений спеціально для xbox

Компанія philips випустила новий ігровий 27-дюймовий монітор моделі 279m1rv, розроблений спеціально для ігрових приставок xbox нового покоління, як вказує виробник. Новинка володіє роздільною здатністю 4k і частотою оновлення 144 гц. Однак до консолі підключається по роз’єму hdmi 2.1, який обмежує частоту кадрів до 120 гц.

Джерело зображень: philips

В основі philips 279m1rv використовується матриця lg nano ips, що володіє 98-відсотковим охопленням колірного простору dci-p3, колірного простору ntsc — 112 %, колірного простору srgb — 133% і колірного простору adobe rgb — 110,1 %, кутами огляду 178 градусів, контрастністю 1000:1, а також відгуком 1 мс (gtg). Виробник також заявляє для новинки відповідність сертифікату vesa hdr 600, однак типова яскравість дисплея становить 450 кд/м2.

Монітор має підтримку nvidia g-sync з діапазоном від 60 до 144 гц, але для цього необхідно використовувати наявний в його складі роз’єм displayport 1.4. При підключенні по hdmi заявлена підтримка технологій vrr (variable refresh rate) і frl (fixed rate link).

В оснащення дисплея входить один роз’єм usb type-c, здатний працювати в альтернативному режимі displayport, а також передавати до 65 вт живлення підключеному ноутбуку. Крім того, тут є usb-концентратор на п’ять роз’ємів usb 3.2, один вхід, чотири виходи. Два з останніх підтримують зарядку струмом силою до 1,5 а на порт. Додатково присутній 3,5-мм аудіороз’єм. Новинка не має kvm-перемикача, як у деяких інших ігрових моделей дисплеїв, однак philips заявляє у монітора технологію multiview, що представляє собою режим «картинка в картинці».

Оснащення монітора philips 279m1rv доповнює пара динаміків потужністю 5 вт кожен. Вони підтримують технології dts sound і віртуального об’ємного звуку. Крім того, тут присутня технологія фірмового підсвічування ambiglow. Підставка монітора регулюється по висоті, кутах нахилу і повороту.