Попередній огляд DLC для Far Cry 5 – Вєтнам, Марс і живі мерці

Нова гра від Ubisoft абсолютно безжальна! Far Cry 5 плювати на ваш вільний час, адже розробники наповнили штат Монтана такою кількістю додаткових квестів, що на їх повне проходження вам знадобиться не менше 50 годин. І навіть після ретельного дослідження американської глибинки, , завжди можна пограти на .

І ніби цього мало Ubisoft приготували цілих три DLC для гри Far Cry 5, виконаних у кращих традиціях доповнення Blood Dragon. Тобто DLC запропонують окрему історію, не пов’язану з сектантами з «Нового Едему» і будуть максимально божевільними. Тут Ubisoft вирішила відірватися на повну.

Темний час

Перше доповнення для Far Cry 5 дія гри перенесе у часи війни у в’єтнамі 1964-1975 рр. В ролі звичайного солдата Венделла Редлера нам доведеться дати бій солдатам в’єтконгу, врятувати товаришів і вибратися з пожираемых кровопролитною війною джунглів.

Головна особливість доповнення – змінена колірна гамма, яка відмовляється від реалістичних квітів оригінальної гри і рясніє кислотними відтінками. По частині візуала «Темний час» нагадує Blood Dragon, в якому теж превалювала кислотна гамма, а картинка була додатково стилізована VHS-фільтрами.

Що стосується інших подробиць, то тут можна тільки будувати припущення. Наприклад, якщо звернутися до історичних довідок, то въетконговцы любили влаштовувати засідки, розставляли численні пастки і кидали гранати з допомогою пращі. З великою ймовірністю всі ці атрибути в’єтнамської війни можна буде побачити в DLC для Far Cry 5.

Бранець Марса

Наступне доповнення буде, мабуть, самим незвичайним з усіх. Мабуть, Ubisoft вирішили наслідувати приклад розробників і теж підсіли на хайптрейн марсіанської тематики. У цьому DLC гравці Far Cry 5 розробники перенесуться в далеке майбутнє і відправляться прямо на Червону планету.

Far Cry 5 DLC

DLC запропонує відразу кілька унікальних нововведень для . По-перше, антураж Марса з безкрайніми пустелями і скелястими горами. По-друге, супротивники в особі раси злісних жуків, які нагадують оних з культового кінофільму 90-х – Зірковий Десант. По-третє, використання джетпаков для швидкого переміщення по світу гру в умовах зниженої гравітації. Дана особливість повинна помітно освіжити базову механіку Far Cry 5.

День лютих зомбі

Дивно, але Ubisoft – це, напевно, останній великий видавець, який ще не торкався популярної зомбі-тематики. У цьому розрахованому на кооператив DLC до Far Cry 5 розробники з лишком надолужують згаяне. Перше, що кидається в очі – пародійність сеттінгу. Хоч доповнення і буде буяти темними локаціями, кладовищами і страхітливими мерцями тон оповідання швидше сатиричний, на відміну від серйозного Left 4 Dead.

Far Cry 5 DLC

Карикатурний головний герой, який схожий на Дюка Нюкема і назва, пародирующее «Ніч живих мерців» Джорджа Ромеро. Відразу зрозуміло що в грі ми зможемо побачити відсилання до численних творів в жанрі зомбі-апокаліпсису. Самі Ubisoft цей факт підкреслюють заявою, що всі 7 сценаріїв для DLC зняті другосортним режисером Гаєм Марвелом. До речі, саме цей персонаж знімав фільм Blood Dragon, про що .

Щоб пограти в додаток є кілька способів – завантажити Far Cry 5 Gold Edition, придбати окремо Season Pass чи купувати їх у міру їх виходу. Якщо ви ще не придбали гру, то перший варіант буде найбільш вигідним рішенням.

Джерело: http://webcom.dn.ua/