Попередній огляд хорорра Agony – Сама мерзенна гра в історії

З самого дитинства релігії вчать нас одного дуже важливого моменту: дотримуйся закони Божі, не гріши, а то інакше потрапиш у Пекло, Чистилище, Геєну Вогненну і будеш приречений на вічні страждання. І, чесно визнати, якщо Пекло дійсно існує і виглядає також моторошно, як в Agony, то це може переконати будь-якої людини слідувати всім законам Божим.

Компанія польських розробників під керівництвом Томаша Дудкевича постаралися зробити одну з найстрашніших ігор в історії. І вже можна сказати, що в цій справі вони досягли успіху, але при цьому не забули і про цікавий геймплей. Подробиці ви можете дізнатися з нашого попереднього огляду Agony.

Трохи історії

Томаш Дудкевич в ігровій індустрії невідомий чоловік та зарекомендував себе лише як непоганий графічний дизайнер. Тому не було причин дивуватися, коли в 2015 році він запустив на Kickstarter сторінку з проханням спонсорувати розробку Agony, а гравці не відповіли йому взаємністю. Гра не зібрала і сотої частки тих фінансів, що було потрібно на розробку.

Тим більш несподіваним був повторний анонс гри, в якому розробник просив 66 тисяч 666 доларів на розробку оновленої версії пекельного хоррора. І він зібрав навіть у тричі більшу суму на Agony! А всьому причиною стала набагато більш чітка геймплейна концепція і найголовніше – помітно збільшений список розробників.

Команда людей, відповідальних за Agony, поповнилася кадрами, які доклали рук до створення серії The Witcher та багатьом іншим хітовим ігор. Все це помітно підвищує шанси на те, що ми отримаємо цікавий хоррор і змушує чекати дату виходу Agony.

Agony алтарь

Історія однієї змученій душі

Подробицями сюжету Agony розробники діляться вкрай неохоче. Будемо сподівається, що вони просто готують дійсно цікаву історію і не хочуть спойлерити гравцям. По короткого анонсу пекельного хоррора відомо, що грати ми будемо за душу, яка намагається вибратися з Пекла.

Agony статуя демона

У головного героя в Agony є можливість вселятися в будь-душі, втрачені в світі гри. Ймовірно, що крім впізнавання власної біографії ми можемо доторкнутися до історії інших людей, які відправлені в Пекло за гріхи на землі. Загалом, є всі задатки, щоб вийшов дійсно запам’ятовується сценарій.

Такого Пекла в іграх ви ще не бачили

Складно звільнитися про думки, що Томаш Дудкевич і інші розробники гри не страждають психічними розладами або не вживають чого міцніше, коли дивишся на трейлер Agony. Гротескний дизайн локацій найбільше викликає асоціацій з людськими нутрощами. А мальовничі простори пульсуючих немов вен стін, оздоблених людськими частинами тіла, кістками і гігантськими зубами можуть викликати блювотні рефлекси практично у будь-якої людини.

Agony Ад

Про демонів, які поєднують в собі оголені людські статеві ознаки з щупальцями, клешнеобразной головою та іншими «принадами» – ми краще взагалі говорити не будемо. І ніби цього мало розробники з великою охотою прагнуть шокувати гравця. Геймери, які підтримали розробників доларом, могли завантажити Agony, де доступний тільки перший рівень хоррора.

Так от, на 10 хвилині гри можна було зустріти божевільного чоловіка, який будував стіну з мертвих немовлят(!), яким він розчавлював голови каменем.

Agony демон

DOOM з прятками

Популярні хоррори за типом Outlast і Amnesia навчили нас одного: ми безвольний матрац, який воліє ховатися годинами під столом, замість того, щоб дати бій страхолюдине. У Agony, на щастя, нам доведеться не просто ховатися від особливо страшних демонів, але навіть дати їм бій. Для цього введена система вселення в інші душі.

Всього в Agony на 2018 рік відомо про трьох типах душ: мученики, ефірні душі і демони. Ігровий процес за кожну душу разюче відрізняється геймплеєм і допоможе не тільки битися з демонами, але і вирішувати головоломки, а також подорожувати по світу. Так, ви бачите річку крові і не можете її переплисти? Вселитесь в душу мученика, так як одна з його особливостей – вміння плавати. І це лише один з небагатьох прикладів використання чужих душ в геймплеї.

Agony злой демон

Додатково варто розповісти про ще однієї особливості Agony – нехай ви навіть найжахливіший геймер на планеті, у вас не вийде в ній померти. Спробуй померти в Пеклі, ага. У Agony смерть – це лиш новий початок, ви знаходите духовну оболонку і для продовження гри можете вселитися в будь-яку зустрічну душу.

Вже готові відправитися в пекельне подорож?

В такому випадку вам доведеться почекати. Спочатку розробники планували дату релізу Agony на 30 березня 2018 року, але за десять днів до наміченої дати заявили про перенесення гри на невизначений термін. З цієї причини в Стиме навіть заблокували можливість скачати гру Agony. Томаш Дудкевич і До запевнили, що реліз відклали через додаткової поліровки ігри і усунення багів.

Agony демон атакует

Що ж, якщо дійсно все так, то це похвальний вчинок і не буде зайвою для Agony. Всі ми пам’ятаємо нещодавній реліз , який кишів багами, багато з яких просто не давали пройти гру.

А поки ви очікуєте вихід диявольськи жахливого хоррора, ми пропонуємо вам звернути увагу на Far Cry 5, по якому ми написали .

Джерело: http://chvv.com.ua/