Потрібна консультація користувачів скрипта

Дорогі друзі,

На даний момент ми в звичайному робочому режимі ведемо розробку нової версії DataLife Engine v.6.5. І в зв’язку з цим у нас виникло до вас дуже важливе питання. Є можливість понизити навантаження на MySQL сервер, змінивши посилання URL на повну новину при використанні ЧПУ.

На даний момент посилання виглядає наступним чином:
http://site.ru/2007/12/01/news.html
Іншими словами, для отримання новини з бази даних йде вибірка за трьома параметрами дати і власне назви новини. З урахуванням того, що перегляд новини в DLE, це основне, що робить скрипт, можна істотно заощадити на ресурси сервера, зробивши посилання на перегляд новини:
http://site.ru/id новости/news.html
тим самим вибірка буде йти по одному числовому унікальному id новини, що набагато швидше першого запиту. Отже переваги даного виду:

1. Посилання незмінною при зміні дати новини
2. Набагато більша швидкість виконання запиту на великих базах даних.
3. Протягом одного дня можна писати кілька новин з однією назвою.

Але оскільки зміні підлягає одна з основ DLE і саме зовнішній вигляд посилання новини, то ми не можемо зробити цього не проконсультувавшись з нашими клієнтами. Потрібно це робити чи ні.

Хочу відразу сказати, що якщо ви переживаєте за проіндексовані сторінки в пошукових системах, то не переживайте ми реалізуємо це так, що всі ваші старі новини залишаться незмінними, URL для них буде за старим принципом, тільки додані новини будуть мати новий URL.

Ми створили опитування всередині новини, будь-ласка зайдіть і проголосуйте підтримуєте ви цю пропозицію чи ні, якщо ви не підтримуєте, то будь ласка напишіть в коментарях чому не поддеживаете. Можливо ви можете запропонувати інший більш красивий вигляд посилання, то теж пишіть, головне щоб в посиланні був присутній ID новини. Ваша думка дуже важлива для нас.
93