Продюсер» вічних “тизерить плани на” месників 5»

На виставці comic-con 2019 в сан-дієго, marvel studios розкрили, як виглядає четверта фаза mcu, і на подив багатьох серед безлічі фільмів і серіалів не було проекту під назвою « месники ».

Зараз відомо, що до травня 2023 року студія не випустить нову частину про найбільших героїв, але всі розуміють, що « месники 5 » рано чи пізно побачать світ. На це натякали багато, в тому числі і кевін файгі, але має пройти деякий час, перш ніж це станеться.

У січні 2020 року представники сайту comicbook відвідали знімальний майданчик « вічних », де взяли інтерв’ю у продюсера стрічки, нейта мура, і запитали, чи збираються marvel studios знімати новий фільм про месників. Хоча це інтерв’ю відбулося досить давно, слова мура можуть вважатися актуальними в наші дні.

Ми насправді не знаємо, якими будуть « месники 5 ». Думаю, ” месники 4 » не дарма назвали « фіналом ». Я думаю, ми можемо зробити все, що завгодно, якщо захочемо. Ми могли б розвиватися в цьому напрямку або просто сказати: «гей, ось окремий фільм про месників». І я думаю, що до тих пір, поки історія буде міцною і цікавою, люди будуть приходити в кінотеатри. Так що в деякій мірі ми не хочемо повторювати одні й ті ж трюки кілька разів.

Ходять чутки, що лиходієм « месників 5 » буде канг завойовник, який дебютує у фільмі « людина-мураха і оса: квантоманія ». У будь-якому випадку, деякі фільми четвертої фази mcu вже заклали деякі основи для фільму, і надалі ми побачимо ще більше натяків.