PUBG Corporatin подали до суду на творців інших ігор в жанрі королівської битви

Найголовніший феномен ігрової індустрії 2017 року в особі PlayerUnknowns Battlegrounds озолотил своїх творців. Тільки за одні продажу своєї гри на ПК розробники заробили понад 600 мільйонів доларів, і це не рахуючи покупку ігрових предметів і прибуток від продажів PUBG на XBOX ONE. Зрозуміло, такий колосальний успіх не залишився непоміченим іншими розробниками та копії популярної гри стали з’являтися як гриби після дощу.

Подібний розклад не влаштував розробників PUBG, які вірую в справедливість Феміди подали позов до суду на творців ігор Knives Out і Rules of Survival. Ці ігри з’явилися ще в 2017 році і талановито скопіювали численні елементи геймплея у PUBG. Причому тут йдеться не лише про запозичення самої механіки королівської битви, але і про моделі зброї, техніки, одягу і будівель.

Найкраще про масштаби невдоволення розробників говорить обсяг документа, який вони передали в суд. У ньому на 155 сторінках скрупульозно розписані всі претензії до студії NetEase, випустила клони королівської битви на смартфонах ще до офіційного виходу проекту на ПК.

Цілком ймовірно, що створили PUBG не звернули б увагу на витівки китайських розробників на ринку смартфонів. Адже спочатку королівська битва була чисто комп’ютерним проектом і на ПК у гри немає конкурентів. Очевидно, що рішення випустити PUBG на смартфонах змусило озброїтися творців гри на «армію клонів» їх проекту.

Причини невдоволення зрозумілі, адже якщо ввести в пошуковику «PUBG Mobile», то крім оригінальної гри будуть видаватися посилання на проекти студії NetEase. І навіть більше, якщо в AppStore ввести теж саме, то в пошуковій видачі будуть світитися клон популярної гри.

PUBG подали в суд

Багатьом гравцям абсолютно без різниці, де копія або неповторний оригінал, вони просто бачать слово «PUBG» і реагує на нього як на тригер. Знайте, коли ви завантажуєте підроблену королівську битву, де-то в світі ридає і витирає сльози доларовими купюрами один з розробників PlayerUnknowns Battlegrounds!

А якщо без жартів, то ситуація дійсно некрасива. Творці оригінальної гри навіть спробували відносно мирно вирішити конфлікт з NetEase, звернувшись до Apple з проханням заблокувати копії гри в Appstore. Всі заяви про порушення інтелектуальної власності NetEase спростувала, а Apple не стали втручатися в ситуацію. Тому звернення до суду – закономірний результат, але тепер розробники просять ще й солідну матеріальну компенсацію.

«PUBG зазнала величезних збитків через порушення інтелектуальної власності відповідачами і буде нести його в подальшому до тих пір, поки NetEase не буде притягнуто до відповідальності», – йдеться в позові.

 

Ми будемо стежити за розвитком конфлікту і повідомимо вам, якщо ситуація прийме новий оборот. Якщо виграють розробники оригінальної королівської битви, то це буде безпрецедентна подія, яке потягне за собою хвилю позовів від інших компаній. Адже в google Play і AppStore кожна друга гра – це копія якого-небудь популярного проекту.

Якщо ви цікавитеся не тільки мультиплеерными, але і сингловими экшенами, то радимо звернути увагу на наш .

Джерело: http://softik.net.ua/