Pubg global championship 2021: гібридний формат, 2 мільйони призових і наші команди

Як вже говорилося вище, організація масових заходів все ще залишається вкрай ризикованим заняттям. Згадати хоча б про перенесення the international і ігросвіту, або про вимушений переїзд worlds по league of legends. Тому pubg corp. Тягнули з анонсом чемпіонату світу до останнього моменту.

До того ж заради безпеки учасників на турнірі буде використовуватися гібридний онлайн/оффлайн формат, коли всі команди з китаю, японії, кореї і тайваню гратимуть зі своїх будинків, а всіх інших поселять в готелі і їм швидше за все доведеться грати зі спеціально обладнаних кімнат.

Система проведення буде схожа з тим, що ми могли спостерігати на останніх великих турнірах по pubg:

  • тижневе виживання – 3 дні, коли команди намагаються виграти матч, щоб потрапити на тижневі фінали.
  • тижневі фінали – 10 матчів, за підсумками яких краща команда буде визначена виходячи з очок, набраних за кили і плейсмент.
  • гранд-фінал — 16 кращих команд за підсумками трьох тижнів будуть битися між собою за очки.

Всього в турнірі візьмуть участь 32 колективи з усього світу. Virtus.pro вже встигли набрати достатньо pgc-очок, щоб гарантувати собі місце на чемпіонаті світу. Що ж до na’vi, то на даний момент вони утримують третю сходинку в рейтингу європейських команд і мають непогані шанси приєднатися до “ведмедів”. Особливо, якщо покажуть хороші результати на pubg continental series 5, який стартує 18 вересня. Побажаємо хлопцям удачі