Як вибрати macbook pro

MacBook Pro 16 Touch Bar i9 2.4 GHz 4TB Space Grey 2020 (Z0XZ006X3/Z0Y0008LG)

Якщо ви зібралися купувати macbook pro, але не можете вибрати який брати, то ця стаття для вас.  У ній ми детально розберемо характеристики macbook pro 16 і macbook pro 15. Чим схожі? чим відрізняються? прочитавши цей огляд, в якому ми відповімо на всі ваші запитання, ви будете впевнені яку модель вибрати. Також хочемо вам порекомендувати https://yabloki.ua/rus/mac/macbook-pro/ придбати MacBook Pro в мережі-магазинів Yabloki.ua.

Корпус і дисплей

На перший погляд macbook pro 16 нічим особливо не відрізняється від macbook pro 15. Та ж форма, та ж кількість роз’ємів. Однак якщо придивитися, то зовнішні відмінності очевидні. Корпус став більше, так як збільшився дисплей.

Новинка очікувано збільшила у вазі. Якщо macbook pro 15 мав габарити 34,9х24х1,5 см сантиметрів і важив 1,83 кг, то 16 модель розміром 35,8х24,6х1,6 см важить два кілограми. З точки зору компактності попередня модель все ж менше, а значить її зручніше брати з собою.

Macbook pro 16 обзавівся 16-дюймовим екраном з роздільною здатністю 3072 x 1920. Рівень яскравості залишився колишнім-500 кд / м2. Збереглася робота функції true tone. Крім розміру єдина відмінність між дисплеями 15 і 16 моделей полягає в мінімальному збільшенні щільності пікселів, яке абсолютно непомітно неозброєним оком.

Клавіатура і touch bar

Клавіатура в macbook pro 16 повністю відрізняється від клавіатури, яка була використана в macbook pro 15. Механізм “метелик”, який використовується в 15 моделі, отримав багато критики і прославився в якості ненадійного і часто ламається. У купертіно вирішили виправити помилку і повернулися до витоків, замінивши сумнозвісну «метелика» на стандартний ножичний механізм. Він працює трохи тихіше і швидше, однак робить ноутбук товщі.

Ще однією яскравою відмінністю стала поява клавіші escape, яка була сенсорною в macbook pro 15. Невеликим змінам піддався touch bar, від якого відокремили touch id. На наш погляд, елегантне і зручне рішення.

Звук

Macbook pro 16 сильно виріс в порівнянні зі своїм попередником в плані звуку. По розташуванню і кількості динаміків нічого не змінилося, зате значно зросла якість вмісту.

В 16 дюймову модель вбудована система з динаміків в кількості шести штук з підтримкою dolby atmos, два з яких низькочастотні з придушенням резонансу. Що це дасть? більш гучний, всеспрямований звук високої якості. При перегляді серіалів або фільмів буде створюватися приємний легкий ефект кінотеатру.

Автономність

Apple заявляють, що macbook pro 16 здатний безперервно працювати протягом 11 годин. 15 дюймовий за обіцянками здатний був на 10. Однак варто відзначити, що через збільшеного дисплея швидше за все ці цифри будуть збігатися, і при самому активному використанні максимальний час роботи складе 8-9 годин.

У комплекті з pro 16 йде блок живлення 98 вт, стара модель йшла разом з адаптером 87 вт.

Розбір сюжету. Bioshock. Частина третя: Не будеш так любязний?

Ми підійшли до заключної частини розбору сюжету серії Bioshock. У попередній частині матеріалу ми розібрали сюжет Bioshock Infinite. Дізналися, як Букер з Елізабет перемогли Комстока, і яким чином дії Елізабет призвели до падіння Захоплення і подій оригінальної гри. Якщо ви не читали і історії, рекомендуємо вам це зробити, щоб остаточно розібратися, про що був сюжет Биошок.

Джек Райан

Як ми знаємо, Атлас за допомогою Елізабет і її сили здобув код активації секретної зброї «Туз у рукаві». Так що ж це таке? У 1985-тому незадовго до прибуття Елізабет в Захват, Френк Фонтейн, він же Атлас, готував повстання проти Ендрю Райана. Однак це виявилося проблематично – Райан повністю контролює місто, вся система захисту і забезпечення налаштована на розпізнавання його ДНК. Захват існує так, як Райан того хоче і захищає свого творця. При всій злий геніальності Фонтейна і його армії мутантів – йому не впорається з ним.

Все змінюється, коли виявляється, що Жасмин Джолін, місцева танцівниця, є коханкою господаря Захвату. Більше того, вона завагітніла від нього. Професор Тененбаум від імені Фонтейна вмовила Жасмин зробити аборт і купила у неї ембріон. Коли Райан дізнався про це, то вбив коханку, але було пізно. В руках Фонтейна був ключ від міста. Адже як син Райана, дитина міг подорожувати в будь-яку частину міста, управляти батисферами, відновлюватися в Віта-камерах, обманювати систему охорони, яка зіставляла його ДНК і воно збігалося б з генами Райана.

Він віддає ембріон докторові Яну Сушонгу, який за допомогою своїх технологій і АДАМА прискорює його ріст. Всього за два роки він ростить дитину до 19 річного чоловіка. Сушонг програмує його свідомість на дві фрази. Перша – «Не будеш так люб’язний?» змушує Джека [так назвали хлопчика] виконувати все, що йому накажуть після цих слів. Друга – «Код: жовтий» зупиняє на час серцебиття, якщо він раптом спробує діяти свідомо. Також Сушонг впроваджує йому фальшиві спогади про його батьків і минулому. Але потай від усіх створює сироватку «зразок 192», яка скасовує програмування свідомості.

Джека відправляють з Захоплення на поверхню, щоб задіяти його в майбутньому як «туз у рукаві», і нанести Райану фінальний удар.

І ось в 1960 році Джек отримує лист від родичів, в якому є фраза «Будь такий люб’язний, приїжджай до нас». Це активує його програму, і він сідає на літак. Сам того не відаючи, він дістає пістолет і захоплює лайнер. Рейс терпить крах недалеко від маяка – входу в Захват. Джек знаходить там Батисферу і потрапляє в зруйновану підводний утопію, яка за два роки громадянської війни перетворилася в лігво мутантів.

«Somewhere Beyond the Sea»

Потрапляючи в Захват, з Джеком по рації зв’язується Фонтейн в образі Атласу і каже, що допоможе йому вижити. За його словами, Ендрю Райан – зійшов з розуму і зруйнував свій власний місто, а він, Атлас – лідер опору, який хоче вирватися разом з вижили з міста. Атлас говорить, що допоможе йому вибратися, якщо він врятує з пастки його сім’ю, яка знаходиться в Дарах Нептуна [одна з частин міста]. Не буде він так люб’язний, допомогти?

Джек освоюється в місті, а також починає приймати плазміди. Однак з-за того, що з їх допомогою він був вирощений – вони не викликають у нього побічних ефектів [сам Джек, звичайно, про це поки не знає]. Він зустрічає Великих татусів і Маленьких сестричок. Атлас запевняє його, що сестричок треба вбивати для виживання. Однак з Джеком зв’язується Тененбаум, і простить, навпаки, з допомогою спеціального плазміда очищати їх організм з свідомістю і рятувати. За каноном він так і надходить у подальшому.

В Дарах Нептуна Джек знаходить лігво контрабандистів, де в пастці сім’я Атласу. Він відкриває ворота до батисфери, де нібито знаходиться дружина і дочка. Коли Атлас йде в її бік, ворота закриваються, а батисфера вибухає. Атлас починає в пориві злості кричати і коли заспокоюється, вимовляє фразу: «Будь такий люб’язний, піди і убий цього ублюдка Райана!». Однак ми знаємо, що ніякої сім’ї там, не було.

Звільнення

Джеку доводиться довго добиратися до офісу Райана, паралельно співпрацюючи з деякими божевільними жителями Захвату. Райан при зустрічі з ним усвідомлює, що Джек його син і говорить, що він лише пішак у руках Атласу, але герой не вірить. На доказ Райан вимовляє код і змушує Джека забити його до смерті… Так чи інакше, протагоніст отримує ключ, за допомогою якого можна активувати ліквідацію міста.

У цей момент Фонтейн розкриває всі карти і посилає роботів вбити Джека, і каже другу фразу контролю. Джек падає, але його рятують Маленькі сестрички. Він прокидається в будинку у Тененбаум і та розповідає йому правду про минуле. Поки він був без свідомості, вчений зняла з нього вплив «Будь такий люб’язний». Але Джек ще під контролем команди зупинки серця. Вихід – знайти сироватку «об’єкт 192».

Джеку вдається це зробити, і він готується до бою з тим, хто його ошукав. Щоб дістатися до Фонтенйа йому доводиться стати Великим татусем, щоб Маленькі сестрички слідували за ним і допомогли увійти в лігво лиходія. Фонтей, розуміючи, що втратив контроль над нашим протагоністом, вколює собі ультра дозу АДАМА і стає практично непереможним.

Як би Джек не намагався, він не зміг здолати Фонтейна, а лише послабив. Отут на нього й нападають сестрички, і з допомогою своїх шприців висмоктують з нього весь АДАМ. Одна із сестричок – це Саллі, яку намагалася вберегти Елізабет.

Джек рятує п’ять Маленьких сестричок і пливе з ними на батисфери. Він виховує їх як своїх дочок. Проходить багато років, і він вмирає від старості, оточений їх турботою.

Деталі

Так кінчається основою сюжет Биошок. Події Bioshock 2 практично не пов’язані з першою частиною і Infinite, тому її проблематику ми обговоримо в інший раз. Зараз розберемо кілька речей, які не помістилися в огляд, але варті уваги.

Як з’явився Комсток з Захвату?

І правда, адже втопивши Букера, Елізабет повинна була вбити їх усіх? Але так як всесвіти нескінченні, могли бути і інші варіації подій. Наприклад, священик, який хрестив Букера і іменував його Комстоком, міг, припустимо, страждати нетравленням шлунка, і переніс хрещення на наступний день. Так в цій всесвіту з’явився інший Комсток, який не загинув під час вбивства Букера.

Як пов’язані сестрички, тата і АДАМ?

Доктор Тененбаум, досліджуючи слимаків на дні океану, виявила, що вони можуть виробляти АДАМ – речовина, що надає особливі сили. Але його не можна було здобути у великих кількостях. Вона і доктор Сушонг з’ясували, що найкраще середовище існування для них – маленькі дівчатка, в яких вони будуть виробляти АДАМ в підвищеній кількості. Так були створені Маленькі сестрички і їх захисники Великі татусі, так як на сестричок часто нападали залежні від плазмідів.

ЄВА – вдосконалений АДАМ, допомагає організму засвоювати плазміди і використовувати їх.

Чим енергетики відрізняються від плазмідів?

Френк Фонтейн через розриви в просторі підглянув технологію створення плазмідів і доопрацював її так, що їх можна було перетворити в напій, який би не викликав звикання. Так як він не використав сестричок – йому довелося добувати з дна океану вдвічі більше слимаків.

Що таке розриви?

З-за машини Лютесов і Сушонга з’явилися розриви простору, через які можна було зазирати з Колумбії в Захват і навпаки, так як вони взаємопов’язані. Елізабет могла керувати ними і з допомогою своєї сили з’єднувати реальності.