Швидка заміна тексту в базі даних скрипта

Дорогі друзі,

продовжуємо публікацію корисних утиліт, що полегшують деякі дії. Сьогодні ми розглянемо наступну ситуацію: припустимо, у вас є сайт, який працює на домені domen.ru, але через деякий час ви вирішили змінити домен на інший, наприклад newdomen.ru. Ви успішно перенесли свій скрипт на новий домен, підправили налаштування, але з подивом виявили, що всі ваші картинки у новинах і смайли звертаються за адресою старого домену і в підсумку замість красивих картинок, бачите вельми непривабливі прямокутники. Чому це відбувається? Тому що скрипт содержкит в базі даних вже скомпільований текст новин чи коментарів. І виробляє їх парсинг тільки один раз, у момент публікації або редагування, тим самим істотно підвищується швидкість роботи сайту при показі новин. Отже ми представляємо вашій увазі невелику утиліту, яка дуже швидко і якісно проведе заміну в різних таблицях бази даних.

Дана утиліта працює дуже просто, вам потрібно завантажити архів, завантажити файл replace.php на ваш сервер в папку, де у вас встановлений скрипт, і запустити цей файл, наприклад http://site.ru/replace.php. Після цього введіть текст, який ви хочете знайти і замінити, а також введіть новий текст, який ви хочете замінити.

Після цього буде призведен пошук і заміна тексту в новинах, коментарях, персональних повідомленнях, опитуваннях новин, шаблонах E-Mail повідомлень і статичних сторінках.

Утиліта призначена для версій: 5.3 – 6.0

Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Увага: Після того як зробите необхідну заміну, не забудьте видалити дану утиліту з сервера, щоб хто-небудь не справив вам заміну тексту.
126