Стало відомо точний час релізу ізометричної кіберпанк-рольовки gamedec на пк

Реліз польської гри gamedec від компанії anshar studios відбудеться на пк (steam, gog, egs) 16 вересня. Точний час виходу в росії – 19:00 за московським часом.

gamedec-ізометрична rpg в жанрі кіберпанк для одного гравця, що не має бойової системи. Ви – ігровий детектив, який розслідує злочини у віртуальних світах. Збирайте інформацію у свідків і підозрюваних, щоб перехитрити лиходіїв і розкрити їх задуми, врятувати невинні життя і вивчити незвичайні відносини між віртуальними світами і їх жителями. Гра постійно адаптується до ваших рішень, не засуджуючи їх. Вас визначають ваші рішення.

Раніше на цьому тижні студія-розробник викладала на своєму каналі ряд відеороликів, що пояснюють внутрішньоігрові механіки.

Почати слід, звичайно ж, з опису вікна створення персонажа. Саме тут ви формуєте первинний характер персонажа, який з часом будете розвивати:

Далі слід звернути увагу на дедукцію – основну ігрову механіку, яка визначить, що ж насправді сталося і яким шляхом потрібно попрямувати:

Потім йдуть аспекти. Вони потрібні для отримання різних спеціальностей. Аспекти набуваються за допомогою взаємодії з навколишнім середовищем і при розмові з багатьма персонажами:

Ну і наостанок виділимо спеціальності. Саме вони визначають, хто ви є насправді: