Surviving Mars – 5 причин обовязково зіграти в гру

Всіх шанувальників серій Tropico і SimСity вже навряд чи можна здивувати дійсно щось цікаве в цьому неабияк заїждженому жанрі. Але розробники з Haemimont Games не дарма свій хліб їдять.

Вони підготували низку цікавих нововведень, завдяки яким гра Surviving Mars відчувається як свіжа і навіть в деякому роді інноваційна економічна стратегія. Про основні особливості гри від Haemimont Games ми і розповімо в цій статті.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим .

Унікальний сеттінг

Здається, в економічних стратегіях вже зачепили всі можливі сеттинги. У нас була можливість зводити міста в середньовіччі, космосі, майбутньому, була навіть гра Roller Coaster Tycoon, де потрібно будувати свій власний парк розваг! Але з часом містобудівні симулятори почали втрачати свою популярність і розробники перестали експериментувати з антуражем.

Загалом, до дати виходу Surviving Mars вже тривалий час ніхто не пропонував дійсно унікального сеттінгу. І ось, сталося. Червона планета просто зачаровує своїми холодними пустелями, та й сама ідея колонизовать Марс – це прям точне попадання в сучасні тренди. Особливо в світлі виходу фільму «Марсіанин» і обіцянок Ілона Маска, що перша колонія буде побудована на Марсі протягом найближчих 6 років.

Просунута система складності

Розробники вирішили уникнути стандартного розподілу на декілька рівнів складності Surviving Mars. Гравцям пропонують самостійно масштабувати складність при організації колонізаторської місії. Для цього необхідно вибрати організатора місії, тип головнокомандувача, випробування початковий вантаж і визначитися зі стартовою локацією. Кожний вибір має свої плюси і мінуси.

Гравцям, які незнайомі з містобудівними симуляторами, дозволяється вибрати максимально комфортні стартові умови. А якщо ви досвідчений геймер, який з закритими очима проходить SimCity, то можна настільки ускладнити гру, що пройти Surviving Mars без чітів – це буде справжнім подвигом. Сам Ілон Маск вас зобов’язаний буде зробити своїм заступником.

Surviving Mars сложность

Система випробувань

Щоб привнести різноманітність у механіку Surviving Mars і зробити кожну нову гру неповторною Haemimont Games додали в гру систему випробувань, які вибираються перед початком місії. Випробування – це додаткові проблеми, які будуть заважати колонії успішно розвиватися. Вони можуть бути легкі або високі за рівнем складності й супроводжуються невеликими описами. Ну як, описами, швидше за просторовими нотатками, з яких зрозуміти суть випробування практично неможливо.

Якщо конкретизувати, то випробування – це аномальні активності на поверхні Марса. Є, наприклад, випробування «кулі». У ньому дзеркальні сфери вражають будівлі і комунікації надмірним холодом, що може швидко призвести до рестарту гри.

Surviving Mars механика

Кожен колонізатор – унікальний

Surviving Mars можна поділити на 2 етапи: зведення колонії і запуск перших переселенців. І якщо перший етап стандартний, то в другому гравців чекають сюрпризи. Справа в тому, що кожен житель колонії – це сама справжня особистість зі своїми тарганами в голові. Вони відрізняються статтю, віком, сексуальними уподобаннями, спеціальністю і найголовніше – психологічними особливостями.

Колонізатор може стати алкоголіком, підняти бунт, перестати працювати або взагалі закінчити своє життя суїцидом, якщо його щось не влаштовує. Варіантів поведінки жителів колонії величезна кількість і стежити за цим марсіанським Sims дійсно цікаво.

Surviving Mars колонисты

Surviving Mars може запропонувати навіть досвідченим гравцям у містобудівних симуляторах новий ігровий досвід, тому ми радимо не пропускати нову гру від Haemimont Games і Завантажити Surviving Mars. Економічні стратегії сьогодні рідкісні як динозаври, і хто знає, яка з них буде остання.

Джерело: http://opensharing.org.ua/