ТОП 5 кращих ігор серії Final Fantasy

Final Fantasy XV Windows Edition – це безперечно відмінна гра і краща відправна точка для знайомства з жанром JRPG.

Ми навіть підготували матеріал, де . Але, поклавши руку на серце, ми не можемо сказати, що FFXV дарує такі ж незабутні відчуття фантастичного пригоди, як кращі частини серії.

Остання Фантазія включає в себе десятки спін-оффов і 15 номерних частин, серед яких є кілька проектів, які змінили назавжди ігрову індустрію. Звичайно, багато хто з культових релізів Final Fantasy сьогодні виглядають застарілими і граються архаїчно. Але зворушливий і закручений сюжет, який зробив серію легендарної, як і раніше здатний дати фору будь-якої сучасної відеогрі.

Final Fantasy VII (1997)

Відеоігри можна розділити на 2 періоди: до Final Fantasy VII і після. Складно уявити, але колись саме 7 частина Останньої Фантазії була найпопулярнішою грою у світі. У неї грали з однаковим захопленням діти, і дорослі. Та що там, саме ця гра популяризувала жанр рольових ігор і продалася тиражем понад 10 млн копій, що було нечувано для RPG.

Головні три кити, на якій базується всі наступні ігри серії і весь жанр JRPG був доведений до абсолюту саме в цій грі: закручений сюжет з красивими роликами, варіативна бойова система і величезний світ, відкритий для досліджень.

На момент свого виходу на PlayStation це була найдорожча гра і точно одна з найкрасивіших. Тривимірні персонажі вражали рівнем графіки, а приголомшливі по деталізації CGI ролики були абсолютно новим рівнем для ігрової індустрії в далекому 1997 році.

Про сюжет говорити взагалі не варто, це як зіпсувати свято, краще пройти гру самостійно.

Final Fantasy VIII (1999)

Після успіху сьомий частини розробники могли б купити тропічний острів і до кінця життя ні про що не паритися і пафосно попивати саке. Але на щастя цього не сталося і через 2 роки світ побачив Final Fantasy VIII, яка закріпила успіх минулій частині.

Серед нововведень варто відзначити систему прив’язок, з допомогою якої до кожного персонажу (всього їх шестеро) прив’язати одного зберігача – величезного призываемого істоти, здатного розправитися навіть з самими складними супротивниками. В іншому ігровий процес не особливо змінився, а тільки піддався додаткової поліровці.

Ну і переходимо до найсмачнішого – сюжетом. Мелодраматична історія кохання Скволла і Риноа поєднується з науково-популярним сценарієм, який зачіпає тему тимчасового парадоксу – це приклад складного, заплутаного, але при цьому зворушливого і доброго сюжету.

Final Fantasy IX (2000)

З частиною дев’ятою японці поставили перед собою завдання в черговий раз стрибнути вище своєї голови і створити кращу Final Fantasy. З цим завданням Square Enix з успіхом впоралися і Final Fantasy IX із завидною регулярністю потрапляє в топ кращих ігор в історії. Особливо позитивно відзначали візуальний стиль, барвисті ефекти і повернення до витоків серії.

Замість звичної вже стімпанковій всесвіту, знайомої за останніх 3 частинами, гравці потрапляли в більш класичний фентезійний світ. Ще один нюанс, який ріднить гру з першими частинами серії – це Мугли, маленькі тварини, з допомогою який можна зберегти гру.

В цілому гравці з захопленням прийняли новий проект японських розробників і періодично повертаються в гру, щоб знову зануритися в цей затишний світ.

Final Fantasy X (2001)

Ювілейна частина Final Fantasy стала практично таким же за значимістю подією, як і Final Fantasy VII. Перехід на Playstation 2 дозволив розробникам вивести ролики, графіку і постановку на якісно новий рівень, встановивши високу планку для індустрії електронних розваг. Ще одне важливе нововведення – ігрові персонажі нарешті були повністю озвучені.

Особливої похвали заслуговує можливість поміняти напарників головного героя прямо на полі бою і сюжет, який розвиває типову для серії зворушливу історію кохання і при цьому зачіпає складні питання смерті і релігії.

Final Fantasy XII (2006)

Дванадцята частина серії була в розробці довгих 5 років, тому на момент свого релізу вона не могла похвалитися передовою графікою, але істотно освежала серію завдяки численним нововведень. Боївка в реальному часі (як і в Final Fantasy XV), можливість заздалегідь програмувати поведінку напарників в битві і оновлена система прокачування – це лише короткий перелік геймплейних змін в Final Fantast XII.

Єдиний недолік гри – це сюжет позбавлений звичної для серії любовної лінії і складних філософських тим, на зміну яким прийшла суцільна политота і історія про протистояння 2 королівств.

До речі, зараз саме час ознайомиться з цією живою класикою JRPG, так як в 2017 році випустили ремейк – Final Fantasy XII The Zodiac Age.

Джерело: http://megafaza.com.ua/