Vanmoof представила електровелосипед, здатний розганятися до 60 км/год — у багатьох країнах це незаконно

Голландська компанія vanmoof оприлюднила дані про свій перший електричний велосипед, що розвиває швидкість до 60 км/год.це набагато більше, ніж можна вичавити з моделей виробника, вже наявних у продажу — їх максимальна швидкість становить 25 км/год в європі і 20 миль / год в сша. Характеристики новинки і зовсім не відповідають законам багатьох країн.

Theverge.com

Vanmoof v являє собою електровелосипед, користувач якого може допомогти машині, крутячи педалі. Можливо, характеристики транспорту змусять законотворців і відповідальних за міське планування чиновників переглянути самі принципи побудови міської інфраструктури-модель буде небезпечна як на дорогах загального користування, так і на тротуарах, не в останню чергу для самих власників. Проте вона набагато перспективніше автомобілів за рахунок більшої економічності і компактності.

Модель v виконана в впізнаваному і часто копіюваному фірмовому дизайні vanmoof. Обидва колеса приводяться в рух окремими електродвигунами, живлення здійснюється від акумулятора ємністю 700 вт * ч. Такий запас енергії дозволяє здійснювати довгі велопрогулянки, причому поїздки значно ” пом’якшуються» завдяки передній і задній незалежним підвіскам коліс, що монтуються на міцну і легку алюмінієву раму. Також є характерні саме для vanmoof функції на зразок кнопки turbo boost, автоматичного перемикання передач і системи блокування без ключа для захисту від крадіжок.

Модель не передбачає заміну акумулятора власником, але користувачам пропонується можливість збільшення запасу ходу за допомогою додаткового джерела живлення powerbank.

Спочатку vanmoof v почнуть продавати в голландії, німеччині, франції, великобританії, сша та японії за $3498/€3498/£3498. Ціни не особливо низькі, але помітно нижче, ніж коштують популярні в категорії моделі швейцарської компанії stromer — від €4500 до більш €10 000. Крім того, це більш досконала альтернатива американським брендам на кшталт super73, juiced і radpower.

Поки vanmoof v все ще знаходиться в розробці і перші поставки клієнтам не плануються раніше кінця 2022 року. Проте клієнти вже можуть забронювати покупку за $20/€20 / £20.