Відпустку

Шановні клієнти, дорогі друзі!

Повідомляємо Вас, що в період з 10 липня 2013 року по 10 серпня 2013 року в зв’язку з відпустками буде припинена робота служби підтримки скрипта. Тому ми переконливо просимо вас розпланувати свої справи так, щоб у цей період вам не потрібна була служба підтримки. Якщо ви плануєте міняти домени, переїжджати на інші хостинги і ви не впевнені в своїх силах, то краще це зробити або до вищевказаного періоду, або після. На час відпустки буде припинена обробка ручних платежів. Однак ви зможете придбати скрипт в автоматичному режимі, для цього необхідно пройти на сторінку оплати, вибрати тип ліцензії та сплатити через запропоновані платіжні системи, після оплати скрипта, доступ до дистрибутиву і ключ буде надано для вашого логіна автоматично.

На час відпустки на сайті тимчасово відключена можливість коментування. Якщо у вас виникли які-небудь сумніви щодо того чи іншого питання або функціональності скрипту, ми настійно рекомендуємо вам відкласти покупку скрипта до відновлення роботи служби підтримки.

Приємна інформація: Всі ліцензії, термін дії яких закінчується до початку відпустки, будуть автоматично безкоштовно продовжено на місяць. Іншими словами, всі ліцензії, придбані до 10 липня, а також термін дії яких закінчується після 10 липня 2013 року, будуть продовжені на місяць безкоштовно.

Дякуємо за розуміння і з великою повагою.