Відпустку

Шановні клієнти, дорогі друзі!

Повідомляємо Вас, що в період з 2 липня 2010 року по 8 серпня 2010 року у зв’язку з відпустками буде припинена робота служби підтримки скрипта. Тому ми переконливо просимо вас розпланувати свої справи так, щоб у цей період вам не потрібна була служба підтримки. Якщо ви плануєте міняти домени, переїжджати на інші хостинги і ви не впевнені в своїх силах, то краще це зробити або до вищевказаного періоду, або після. На час відпустки буде припинена обробка ручних платежів. Однак ви зможете придбати скрипт в автоматичному режимі, для цього необхідно пройти на сторінку оплати, вибрати тип ліцензії та сплатити через систему WebMoney, після оплати скрипта, доступ до дистрибутиву і ключ буде надано для вашого логіна автоматично.

На час відпустки на сайті тимчасово відключена можливість коментування. Також якщо ви вас виникли які-небудь сумніви щодо того чи іншого питання або функціональності скрипту, ми рекомендуємо вам відкласти покупку скрипта до відновлення роботи служби підтримки.

Трохи про плани на майбутнє: Ми вже досить близькі до завершення розробки нової версії скрипта. Вже зараз ви можете ознайомитися з прес релізом версії DataLife Engine v.9.0 і дізнатися про нові можливості нової версії скрипта. Випуск нової версії скрипта буде осуществен приблизно протягом двох тижнів після закінчення відпустки.

Приємна інформація: Всі річні ліцензії, термін яких не закінчується до початку відпустки, будуть автоматично безкоштовно продовжені на півтора місяця, тому клієнти чиї ліцензії закінчуються в період відпустки зможуть скористатися новою версією скрипта.

Дякуємо за розуміння і з великою повагою,

SoftNews Media Group