Vivo представила в росії бездротові навушники tws 2 anc і tws 2e з інтелектуальним шумозаглушенням

Китайська компанія vivo офіційно анонсувала на російському ринку повністю бездротові навушники погружного типу tws 2 series: дебютували дві моделі — tws 2 anc і tws 2e.

Тут і нижче зображення vivo

Vivo tws 2 anc — перші навушники компанії з інтелектуальним активним шумозаглушенням. Кожен з модулів-вкладишів важить всього 4,7 грама. Інноваційна система вентиляції і продуманий перехід між передньою і задньою камерами сприяють вирівнюванню тиску.

У пристрої об’єднані вдосконалена акустична конструкція, електроніка і алгоритми, що забезпечують не тільки ефективне шумозаглушення, але і його інтелектуальне регулювання. Шум можна зменшити на 40 дб. Інтелектуальний алгоритм реагує на зміни навколишнього шуму і на те, як користувач носить навушники, автоматично регулюючи інтенсивність шумозаглушення відповідним чином. При бажанні можна вручну вибрати сильну, середню або слабку інтенсивність шумозаглушення.

За високу якість звуку відповідають технології deep-hd audio: aptx adaptive hd і qhs 6mbps. Час автономної роботи з урахуванням проміжних підзарядок від футляра досягає 29 годин.

Модель vivo tws 2e також забезпечує високоякісне звучання. Всередині модулів знаходиться велика рухома котушка, доповнена композитної діафрагмою з вуглецевого волокна і нової магнітним ланцюгом. Реалізована система акустичних звукових стереоефектів deepx 2.0 професійного рівня.

Два спрямовані мікрофони виявляють і усувають фоновий шум. Стверджується, що повністю оновлена система знижує шум вітру на 148 %. Час автономної роботи – до 30 годин з підзарядками від футляра.

У продаж навушники vivo tws 2 anc і vivo tws 2e надійдуть 21 жовтня за ціною 9990 рублів і 6990 рублів відповідно.