Всесвіт Final Fantasy – гайд для новачка в серії

У нових гравців у серії Final Fantasy може голова піти кіл від спроб розібратися в міфології і сеттінге Final Fantasy XV. За що б’ються головні герої гри, що це за магічні кристали, настільки важливі для королівства Люцис, а також на багато інших питань гра не поспішати давати відповіді.

Звичайно, Final Fantasy XV Windows Edition володіє унікальним, відмінним від попередніх частин серії сеттінгом, але є кілька повторюваних елементів у всесвіті Final Fantasy, які можна зустріти в будь-якій частині легендарної JRPG. Про них ми і розповімо в цій статті, щоб допомогти новим гравцям розібратися в сеттінге Останньої Фантазії.

Сід

Цього персонажа можна віднести до однієї з сюрпризів ігри, на зразок М’яких айка Брехуна з серії Elder Scrolls. Він з’являється буквально у всіх частин серії, іноді з трохи видозміненим ім’ям, але представляє собою завжди старого і мудрого друга головного героя. Часто він постає у вигляді вченого або інженера і дарує гравцеві новий засіб пересування, його особистий винахід. У Final Fantasy 15 Сіда можна зустріти вже в самому початку гри, а заодно познайомитися з його симпатичною онукою Сінді.

Магічні кристали

Причиною конфлікту між двома державами в Final Fantasy XV є магічний кристал, який служить потужним джерелом магічної сили. Вперше кристали з’явилися в Final Fantasy 1987 року і використовувалися Воїнами Світла для відновлення балансу добра і зла у світі Останньої Фантазії. Починаючи з Final Fantasy XIII магічні кристали стали аналогом електростанцій для міст, які вели держави у щасливе майбутнє.

Final Fantasy кристал

Чокобо

Гігантські курки Чокобы незмінно з’являються в будь-якій частині серіалу. У світі Останньої Фантазії вони використовуються як їздові і вантажні тварини. Незважаючи на свій неохайний вигляд, Чокобо володіють великою силою і без проблем перевозять вантаж на возах. Вони так полюбилися шанувальникам JRPG, що сьогодні випускають мерч з цими величезними птахами, а фанати серіалу навіть роблять косплей на курчат переростків. У Final Fantasy XV на PC Чокобо теж можна знайти і використовувати в якості аналога коней. А якщо ви будете ретельно досліджувати світ гри, то можете навіть виявити рідкісного чорного Чокобо.

Final Fantasy Чокобо

Призываемые істоти

Практично жодна частина Final Fantasy не обходиться без магічних призиваються істот, створених богами. В залежності від гри вони можуть мати різні імена: эсперы, эйдолоны, аеони, а в Final Fantasy XV вони звуться астралами. Вони приймають мінімум участі в сюжеті, винятком тут вважається хіба що сивочолий еспер Раму у сьомій частині серії. Призиваються істот можна назвати певним аналогом покемонів: вони призиваються на полі бою і додатково можуть бути посилені за допомогою прокачування. На жаль, такий геймпейной особливості позбулася Final Fantasy XV.

Final Fantasy Призываемые существа

Всі частини Останньої Фантазії славиться не тільки унікальним сеттінгом, але і незвичайним сюжетом, де піднімаються актуальні філософські питання. В плані сценарію японські розробники себе особливо добре проявили в . Радимо їх обов’язково спробувати після того, як закінчите проходження Final Fantasy XV. Якщо вас, звичайно, не лякає застаріла графіка.

Джерело: http://wnro.kiev.ua/