Всі кінцівки Devil May Cry 5: основний і секретний фінал гри

Devil May Cry 5 – еталонна гра старої школи. Ніяких загравань з актуальними трендами зразок відкритого світу або системи виборів. Тільки адреналінова десятичасовая м’ясорубка, присмачена звичними для серії ефектними катсценами. Здавалося б, що при такому підході фінал в грі може бути тільки один, але японським розробникам вдалося нас здивувати. Тому сьогодні ми розповімо, як отримати секретну кінцівку Devil May Cry 5 і заодно приділимо пару абзаців основного фіналу для тих геймерів, які з різних причин немає можливості зіграти в новий слешер від Capcom.

Якщо ви тільки почали грати в Devil May Cry 5, рекомендуємо утриматися від спойлерів і ознайомитися з гайдом, де ми зібрали .

Як отримати секретну кінцівку в Devil May Cry 5

Почнемо з самого головного – секретного фіналу гри. Як не дивно, але отримати його можна вже на самому початку гри і потім з почуттям виконаного обов’язку спостерігати за тягнуться по екрану титрами. У пролозі, коли ми граємо за Неро, на нашому шляху зустрінеться верховний демон по імені Уризен. Цього боса можна по праву назвати самим сильним в грі і за сюжетом заплановано, що Уризен без проблем впорається не лише з Неро, але і іншими мисливцями за демонами, після чого стартує пригоди наших героїв.

Але найдивовижніше, що при належному старанні Уризена в пролозі все-таки вдасться перемогти і він, видавивши з себе фразу «Це все… на що я здатний?», відправиться назавжди в історію. Потім на екрані з’являться кілька повідомлень, вітаючих гравця з перемогою і прискореної перемотування промайнуть титри. Вітаємо, ви пройшли за 30 хвилин слешер, який розрахований на 10 годин гри!

А тепер розглянемо, як все ж таки здолати Уризина і отримати секретну кінцівку в Devil May Cry 5. Є тільки одне правило: не вмирати. Якщо ви загинете в першій сутичці з Уризином, то гра продовжиться і переграти епізод не вийде. Щоб спростити битва з босом можна або вибрати знайомий шанувальникам серії рівень складності «Рай чи Пекло», що дозволяє вбивати всіх противників (і Уризина теж) з одного удару, або спочатку пройти гру і почати повторне проходження Devil may Cry 5 мінімальної складності і з разблокированной демонічної формою Неро.

Основна кінцівка Devil may Cry 5

Якщо у пролозі не вдалося перемогти Уризина, то вже у фіналі не буде вибору – так чи інакше гравцеві доведеться знищити владику демонів, після чого в сутичці зійдуться Данте і його брат Вергілій. У самий відповідний момент, коли, здавалося б, брати вб’ють один одного у сутичку втручається Неро з важливим посланням: будь-які чвари між родичами ніщо в порівнянні з полчищами демонів, які ховаються в надрах підземного світу і жадають вийти у світ людей. Незважаючи на протести Неро Вергілій і Данте відправляються в підземне царство, де на тлі падіння титрів починають знищувати демонів.

Все концовки Devil May Cry 5: основной и секретный финал игры

Далі ми бачимо Неро і Ніко, роз’їжджають на фургоні і добивающих залишки нечисті в міських кварталах. І наостанок гра показує Тріш і Лэди, яким навіть при всьому бажанні не вдасться спокійно відсидітися в офісі з полювання на демонів «Devil May Cry», адже отримано новий секретний замовлення, а значить пригоди тільки починаються. На цьому фінал Devil May Cry 5 закінчується. Залишається тільки вірити, що цього разу сиквела не доведеться чекати 11 років.