Всі кінцівки Far Cry 5: Правильна, погана і секретна

Зовсім недавно відбувся вихід Far Cry 5 і навіть з урахуванням того, що на швидке проходження гри буде потрібно мінімум 20 годин, численні гравці вже встигли пройти нове творіння Ubisoft. Якщо ви з якихось причин не маєте можливості зіграти в Far Cry 5, а дізнатися утримання кінцівок гри все ж хочете, то ми підготували для вас цей матеріал. Відразу скажемо, що фінал гри дійсно варто подивитися. Так як в цей раз Ubisoft відмовилися від банальних кліше і в новій частини шутера у відкритому світі немає банального поділу на хороші і погані кінцівки.

Рекомендуємо також ознайомитися з іншими нашими матеріалами з Far Cry: і .

Правильна

Як і в Far Cry 4, у фіналі п’ятої частини ви повертаєтеся в самий початок гри – церква, з якої і почалося ваше пригода. І знову обличчям до обличчя зустрічаєтеся з пастирем Йосифом.Тільки цього разу умови ще більш нерівні, ніж на початку: Йосиф зі своєю свитою сектантів взяв друзів головного героя в заручники і пропонує вибір – ви йдіть з миром чи даєте останній бій сектантам.

Якщо вибрати другий варіант, то пастор перекидає бочки з дурманним речовиною «Примха» і починається тривалий бій у стані наркотичного тріпу. Все просто в кращих традиціях серії. Коли бій закінчується, а Йосиф закутий в наручники, то саме час для хеппі-енду, але, на жаль, це не голлівудський бойовик, а Far Cry 5. Ватажок сектантів починає черговий монолог про неминучий Апокаліпсис, і ось несподіванка, у цей раз він дійсно правий!

На задньому фоні вибухає ядерна боєголовка і головні герої поспішно тікають від ударної хвилі. Ймовірно, що ватажок сектантів самостійно запланував Апокаліпсис, а втручання гравця змусило його підірвати боєголовки раніше часу.

Погана

Фінал гри Far Cry 5, де ми погоджуємося на те, щоб піти з миром – це скоріше не погана, а альтернативна кінцівка. Адже ядерний Армагеддон поки не трапився, та й товариші протагоніста залишилися неушкоджені, але не все так просто. Коли гравець погоджується залишити в спокої сектантів, то ватажок фанатиків торкається чола головного героя, після чого екран осяває спалах світла.

Разом з друзями ми сідаємо в машину і як можна швидше відбуваємо з містечка Хоуп. Слава Богу жахи закінчилися! Рано радіємо, тому що пастор на прощання залишив свою «мітку» на гравця. Невідомо, чи поліцейський піддався гіпнозу пастора, то отримав помутніння розуму з-за тривалого перебування поруч з бочками, де перебувала «Примха». Але після нетривалої поїздки весь екран застеляється кривавої пеленою і раптово починаються титри.

Плохая концовка Far Cry 5

Розробники ставлять філігранне крапки у цій кінцівці Far Cry 5: може бути, від втоми гравець втратив свідомість, а можливо убив всіх своїх товаришів і повернувся до пастиря, про що натякає пісня «Only You», яка звучить в титрах. Тут кожен вирішить сам для себе.

Секретна

Вимоги до Far Cry 5 для секретної кінцівки досить прості: на початку гри ви можете або надіти на Йосифа наручника, або відмовитися це робити і просто почекати пару хвилин. У другому випадку сектанти вас відпускають з миром. Можливо, саме секретну кінцівку і можна назвати найкращою. Тут хоча б гравець і його друзі не постраждали, а перемогти фанатиків «Нового Едему» у будь-якому випадку не вийде, як ми вже зрозуміли з іншим фіналів гри.

секретная концовка Far Cry 5

Завантажити Far Cry 5

Джерело: http://igry-online.com.ua/