З минулого року всі початкові класи столичних шкіл навчаються з онлайн-журналом

9-7-2021

По суті це аналог звичайного шкільного щоденника: в ньому також є розклад, домашні завдання, оцінки. Ось плюси такого формату перед паперовими носіями:

  • щоденник доступний батькам в онлайн-режимі.
  • дитина не втратить і не зіпсує його.
  • можна отримувати повідомлення про зміни в розкладі або оцінках на пошту і мобільний телефон.
  • є можливість прикріплювати матеріали для підготовки до уроку.

Для чого потрібні електронні журнали та щоденники?

Електронний журнал-це цифрова версія шкільного журналу, де відзначають пропуски, оцінки, записують теми уроку. Система сама вираховує середній бал і робить звіти про успішність. Недобросовісним учням тепер складніше стерти ” н ” або погану оцінку.

Передбачалося, що завдяки електронному документообігу контроль за успішністю стане прозорішим і зручнішим. Батьки будуть в онлайн-режимі стежити за оцінками дитини, у педагогів стане менше паперової роботи, а школярі зможуть записувати уроки і завдання прямо в телефоні в свій електронний щоденник. Також хочемо порекомендувати почитати найкращі новини Києва на сайті .

Сьогодні електронні журнали і щоденники дійсно є майже у всіх російських школах. Однак багато хто використовує змішану систему: ведуть і цифрову, і паперову версії журналів і щоденників. Таким чином, документообіг не зменшився, а збільшився.

Освітні організації мають право самі вибирати систему електронного контролю успішності учнів. Існують державні сервіси (наприклад, щоденник на сайті мера москви, на сайті «держпослуги») і популярні приватні розробки («щоденник.ру” « “елжур” та інші).

З вересня 2017 року департамент інноваційних технологій москви обмежив стороннім розробникам доступ до даних про московські школи. Тому всі столичні освітні організації користуються тільки електронним щоденником на сайті mos.ru.

Резюме

Сервіси електронних щоденників і журналів доступні переважно учням на традиційній формі навчання. Але хоумскулерам не варто відмовлятися від зручності технологій. Можна використовувати сторонні додатки і адаптувати електронні сервіси на дистанційному навчанні під себе. Додатки дозволяють автоматизувати організацію навчального процесу і зосередитися на отриманні знань.