Завантажити best fiends (мод: багато грошей) на андроїд

best fiends (мод: багато грошей) – крута головоломка на андроїд в яку грають більше ста мільйонів людей з усього світу. Вона поєднує в собі аркадную механіко з вибудовуванням ліній на ігровому полі і rpg-систему прокачування навичок персонажам. Вирішуйте хитромудрі загадки, відкривайте і збирайте армію з миленьких персонажів і спробуйте перемогти підступних слимаків.

За сюжетом, в казковій країні мініатюрії жили в гармонії милі мешканці, однак після того, як в їх планету врізався метеорит, звичайні слимаки в мить стали кровожерливими бандитами. Вони зібралися у величезну купу і вирішили захопити весь світ. Однак на їхньому шляху встали наші відважні герої, зібравшись зі своїми силами, круті комашки вирішили вступити в сутичку з недругами і врятувати свою рідну землю.

Виконуйте численні завдання в грі best fiends на андроїд, досліджуйте чарівний світ мініатюрії, вирішуйте головоломки і прокачивайте особливі навички героїв. Кожен з них унікальний і володіє спеціальними прийомами. Застосовуйте їх в складних ситуаціях і переможете ворогів. Епічний сюжет, неймовірно красива графіка, революційна механіка ігрового процесу і класна музика – ось запорука запаморочливого успіху гри.