Жінки та ігри. Топ-7 найбільш реалістичних жіночих персонажів в іграх

Кожен персонаж у відеоіграх несе за собою певні мотиви і здійснює різні вчинки. Часто ігри намагаються показати нам персонажів багатогранними, намагаються розкрити їх, але не завжди це виходить.

Ми ж запам’ятовуємо харизматичних персонажів, які приймають рішення, що змінюються, і можуть запам’ятатися нам чимось більшим, ніж привабливою зовнішністю і пафосом. І сьогодні струни нашої душі всупереч стереотипам чіпляють не тільки чоловічі, а й жіночі персонажі. В нашому недавньому матеріалі про ми підсумували, що кращий жіночий персонаж той, який виглядає реалістичним. Ми склали топ самих реалістичних дівчат в іграх.

Елізабет / Bioshock Infinite

При нашому знайомстві з Елізабет вона наївна дівчина, яка захоплюється цим світом, і ще не стикалася з людською жадібністю і злістю безпосередньо. Незважаючи на її розум і кмітливість, їй все ж доводиться перетворюватися на людину, яка буде прогинати під себе світ. Іншого вибору у неї просто немає.

Рідний батько продав її в дитинстві фанатику, щоб розплатитися з боргами. Все життя вона була ізольована від світу і вивчала його тільки по книгах, поки за нею спостерігали як за об’єктом досліджень. Елізабет не стала замкнутою, навіть коли в дитинстві до неї застосовували насильство, щоб контролювати її сили. Навіть після цього вона не втратила щирої цікавості до життя, людей і їхню культуру.

Але все ж їй доводиться змінитися, скоївши вбивство, пізнавши, що таке расове гноблення і усвідомити, якою силою вона володіє. Вже у додатку Burial at Sea вона постає перед нами, як людина, повністю усвідомив свою місію, і використовує заради її досягнення маленьку дівчинку, хоч її і мучить совість.

По суті Елізабет розуміє, що в неї відібрали життя, і вона розгрібає проблеми свого батька, руйнуючи цілі всесвіти і саму себе, щоб уникнути жаху, який принесли в світ діяння Комстока.

Джайни Праудмур / World of Warcraft

Важко вибрати кращого жіночого персонажа з всесвіту, так як на це місце претендує як мінімум 10 відмінних персонажів. Але все ж шлях, який проходить Джайни Праудмур, розкриває її як одну з найкращих. Ми зустрічаємо її як наївну дівчину, яка вірить у справедливість і закохана в принца Артоса. З часом трапляється низка подій, які розбивають її рожеві окуляри: війна з демонами, зрада коханого, смерть і ненависть, потреба бути рішучою.

Все це загартовує її і вона точно починає знати, чого хоче в цьому світі, і яким чином доб’ється, навіть якщо шлях до її мети не буде правильним. Вона залишається вірною собі, хоч і змінюється. Може вона і права, але не перейнятися розумінням до неї важко.

Аліса Лидел / American mcgee’s Alice, Alice Madness Returns

Ми бачимо Алісу від Американа Макгі не як дівчинку, яка подорожує по Країні чудес, а як зломлену духом і розумом дівчину, якій доводиться боротися з власним розумом. Батьки згоріли живцем, а улюблена Країна чудес перетворилася в кошмар, який заважає їй жити. Боротися з власним божевіллям це завжди важко, адже твій супротивник ти сам. І в цій битві є тільки два результату – божевілля або контроль над собою.

Сара Кэриган / StarCraft

Це жіночий персонаж у відеоіграх, яких мало. Вона герой в образі лиходія, яка прийняла погане рішення, ніж допомогла уберегти світ від вимирання. Вона стала самопроголошеної королевою клинків, очолила рой зергов і пройшла перевтілення від солдата до злою, жорстокою, хитрою, зрадливою, глузливою і самовпевненою королеви. Після, знову стала людиною і втратила пам’ять, а в підсумку свідомо перевтілюється в образ королеви зергов, щоб врятувати світ від роя. Незважаючи на суперечливість її вчинків – вона все робить правильно.

Олена Фішер / Uncharted 4

Фішер – це прекрасний, не схожий на типові архітипи персонаж, якої не намагаються нав’язати роль рятівника світу чи бездумної милою супутниці. Вона – це образ ідеальної половинки, яка підтримує того, кого любить. І робить все так, як вважає за потрібне. Вона не сліпо слідує за Натаном, а йде з ним. Вона застосовує непохитність якщо ситуація паршива, але коли потрібно, може і поступитися. Олена ідеально доповнює і розкриває Натана, але при цьому розкривається сама.

Еллі / The Last Of Us

Еллі – людина зі зламаним дитинством. Їй доводиться виживати в жахливому світі, і вона не побоїться згорнути ворогові шию, якщо буде потрібно. Незважаючи на свою замкненість та усвідомлення смерті близьких людей, в душі вона все ще дитина, якій важко впоратися з тим, що на неї звалилося. Їй просто хочеться бути щасливою і наївною дівчинкою, яка захоче погладити жирафа, коли вперше його побачить. Любов Джойла – це те, що допомагає їй не розлучатися з цієї дитячої теплотою в душі, і в майбутньому робить її доброю людиною.

Цири / The Witcher 3: Wild Hunt

Сказати, що у CD Project Red вийшло створити найбільш пам’ятних персонажів – нічого не сказати. Вони настільки добре опрацьовані, що складається відчуття, ніби ти знайомий з ними з десяток років. І так відбувається з усіма героями цієї саги. Однак саме Цири виділяється з усіх жіночих персонажів в грі більше всього.

Вона – дівчинка з жахливим і важким дитинством, дівчина, чия доля ніколи не залежить від неї, і жінка, яка в підсумку приймає її і контролює. На кожному етапі свого життя вона стикається з труднощами, але не уникає їх. Ще з дитинства вона знала, що у неї є призначення, слідувати якому дуже важко.

Це не означає, що вона не страждає чи не відчуває гнітючих почуттів. І все ж Цири мириться зі своєю силою і тим, що їй визначено долею. Знаючи свою небезпеку для всього світу, вона захищає близьких їй людей, але робить те, що повинна. Це ми і бачимо в кульмінації з Білим хладом. Можна сказати, що вона стає навіть мудріші ніж сам Геральт, який метається між тим, що має зробити, і що хоче.

Це був наш топ кращих реалістичних жіночих персонажів. Так, ми знаємо, що сюди можна додати ще персонажів: Лару Крофт, Фейт, Клементину, Джилл Валентайн і багатьох інших, але нам було цікаво розібрати примітну долю саме цих героїнь.