Жилье в москве снять


Доброго дня, я працюю в агентстві вже півтора року. Я хочу розповісти вам свою історію, яка, я сподіваюся, допоможе визначитися тим, хто зараз сумнівається, чи варто приходити на роботу у нас. Колись я теж не наважувалася йти в агентство, сумнівалася і не довіряла розповідями інших дівчат. Але обставини склалися таким чином, що у мене не залишилося вибору. Тоді я перебору себе і прийшла сюди на роботу. З тих пір змінилося багато чого, в тому числі, звичайно, і я сама. Але досі я вважаю, що вчинила правильно. Ми також пропонуемо жилье в москве снять.

Зрозуміло, я вдячна всім без винятку працівникам агентства. Я хочу сказати спасибі тим, хто півтора року тому мене прийняв. Я хочу сказати спасибі стилістам, які зробили мене такою, яка я є зараз. І, звичайно, я вдячна тим дівчатам, що живуть і працюють разом зі мною. Я ніколи не думала, що в сфері модельного бізнесу і ескорт супроводу може бути така тепла дружня атмосфера. Агентство роботу і тут змінили мене до невпізнання, і за це я вдячна тим людям, які дають змогу звичайним дівчатам без зв’язків і грошей пробитися практично до будь-яких вершин.

Я приїхала в Москву на навчання два роки тому. Місто для мене був зовсім незнайомим, у мене тут не було ні родичів, ні друзів. Але отримати пристойну освіту все-таки хотілося, а в моєму рідному місті зробити це, на жаль, неможливо. Я завжди непогано вчилася, добре здала іспити і вступила на бюджет у той самий ВУЗ, в який і хотіла. Здавалося б, всі проблеми вирішені. Мені надали гуртожиток, так що знімати квартиру теж було не потрібно. Все складалося просто чудово.