Зміна мови для WYSIWYG редактора

Дорогі друзі,

У цій невеликій статті ми хочемо розповісти вам про те, як можна змінити мову WYSIWYG редактора. Дана можливість передбачена скриптом, але мало хто знає про цю можливість. Отже все досить просто. Перше, що необхідно зробити, це завантажити нову мову, зробити це потрібно на сайті производитя редактора, за адресою: http://www.tinymce.com/i18n/index.php?ctrl=lang&act=download&pr_id=1. Після чого необхідно розпакувати вміст архіву і залити на ваш сервер в папку: /engine/editor/jscripts/tiny_mce/. Тепер необхідно вказати скрипту що буде використовуватися новий мову, для цього відкриваємо мовні файли скрипта на сайті.lng і adminpanel.lng і знаходимо рядок:
‘wysiwyg_language’ => “ru”,
Змінюємо мову на скачаний вами, наприклад, для української мови це буде
‘wysiwyg_language’ => “uk”,
От і все. Цей мовний пакет, який ви встановите в папку /engine/editor/jscripts/tiny_mce/ збережеться і не буде вилучений і при оновленні скрипта на нову версію скипта, за умови, звичайно, що ви не модифікуєте саме російську мову.

Увага: хочемо вас попередити, що мови на сайті редактора, створюються звичайними відвідувачами, а не розробниками редактора, тому попередньо ми рекомендуємо завантажити XML варіант пакету і переконається що там нормальний повний переклад, при необхідності ви зможете доповнити переклад і завантажити на сервер розробників.
28